Головна > Новини > Новини компаній > Дозвіл на зліт: Amazon зможе доставляти товари дронами
Дозвіл на зліт: Amazon зможе доставляти товари дронами

Дозвіл на зліт: Amazon зможе доставляти товари дронами

Онлайн-рітейлер Amazon отримав дозвіл Федерального управління цивільної авіації США (FAA) на доставку товарів повітряними дронами.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомляється в публікації на сайті НВ, FAA визнало Amazon «авіаперевізником» 31 серпня.

«Це дозволяє Amazon почати свої перші комерційні поставки в США в рамках пробної програми, використовуючи високотехнологічні пристрої, представлені для цієї мети в 2019 році», – пише видання Bloomberg, яке цитує НВ.

Крім Amazon аналогічні дозволи вже мають компанії Wing (дочка Alphabet) і United Parcel Service. Wing доставляє вантажі повітряними дронамі в штаті Вірджинія, UPS – на території лікарняного кампусу в Північній Кароліні.

У той же час Amazon ще доведеться пройти ряд бюрократичних процедур і подолати деякі технічні перешкоди для того, щоб зробити доставки регулярними.

«Ця сертифікація є важливим кроком вперед для Prime Air (сервіс компанії по доставці дронамі, – ред.) І свідчить про довіру FAA до процедур експлуатації та безпеки Amazon для автономної служби доставки дронів, яка одного разу буде доставляти посилки нашим клієнтам по всьому світу», – заявив Девід Карбон, віце-президент Amazon.

Як зазначає Bloomberg, отримання дозволу FAA було викликано в тому числі різким зростанням продажів Amazon під час пандемії Covid-19, коли споживачі відмовлялися від покупок в офлайн-магазинах на користь покупок онлайн.

Раніше повідомлялося, що статки власника Amazon Джефа Безоса, найбагатшої людини в світі, ненадовго перевищили $200 млрд.

Джерело: НВ

Читайте також –

Статки засновника Amazon перевищили ринкову вартість Nike і McDonald’s – Forbes

Про автора