Головна > Новини > Світові новини > Статки засновника Amazon перевищили ринкову вартість Nike і McDonald’s – Forbes
Статки засновника Amazon перевищили ринкову вартість Nike і McDonald’s – Forbes

Статки засновника Amazon перевищили ринкову вартість Nike і McDonald’s – Forbes

Статки засновника і голови Amazon Джеффа Безоса всього за день зросли на $13 млрд. Тепер вони перевищують ринкову капіталізацію таких гігантів, як Nike і McDonald’s.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Про це повідомляє Forbes з посиланням на рейтинг Forbes Real-Time, який оновлюється в режимі реального часу. Як пише видання, тепер статки Безоса оцінюються в $189 млрд – це більше ринкової вартості Exxon Mobil ($179,7 млрд), Nike ($148,7 млрд) і McDonald’s ($142,5 млрд).

Зараз Безос володіє 11,1% акцій Amazon. Понеділок опинився найкращим днем на біржі для компанії з грудня 2018 року: за день папери Amazon подорожчали на 7,93%, до $3196,84. Зростання акцій прискорило рішення аналітиків Goldman Sachs підняти цільову оцінку їхньої вартості до $3800 за акцію.

Найближчий конкурент Безоса в рейтингу Forbes Real-Time – найбагатша людина Європи, власник Dior і Louis Vuitton Бернар Арно, який змістив з другого рядка Білла Гейтса. Статки Арно оцінено в $113,8 млрд – на $75,2 млрд менше, ніж у засновника Amazon. Гейтс трохи поступається Арно – його капітал оцінено в $113,4 млрд.

Джерело: Forbes

Читайте також –

Тут продається все: історія створення та розвитку компанії Amazon

Про автора