Головна > Новини > Звіти > Нова пошта за 5 місяців 2019 року обробила 81 млн посилок
Нова пошта за 5 місяців 2019 року обробила 81 млн посилок

Нова пошта за 5 місяців 2019 року обробила 81 млн посилок

Мережа найбільшого приватного поштового оператора України досягла 3400 відділень, NPS (готовність рекомендувати компанію) клієнтів – 78%.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Як повідомила RAU прес-служба компанії, за 5 місяців 2019 року оператор доставив більш 81 млн посилок, що на 23% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Через відділення оброблено понад 67 млн ​​одиниць. Але зростає і адресна доставка – на 34% більше виконаних заявок, ніж роком раніше.

«Нова пошта продовжує розширювати свою мережу – на початок червня у нас майже 3400 відділень по всій Україні, ми відкрили більше 700 з початку 2019 року, 573 – в нових невеликих населених пунктах. Нам важливо, щоб у кожного українця була можливість отримати або відправити по всій Україні. Тому робимо акцент на відкритті в селах і маленьких містечках», – говорить Олександр Бульба, директор Нова пошта.

Зростає і міжнародна доставка. За перші 5 місяців оператор доставив понад 1 млн посилок з-за кордону. Збільшується кількість замовлень з США і Європи – на 27% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Продовжують активно розвиватися закордонні представництва в Грузії та Молдові. Так, за 5 місяців цього року кількість відправлень по Молдові зросла вдвічі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У Грузії зростання за кількістю відправлень склаЛо майже 30% в порівнянні з роком раніше.

Щоб доставляти посилки швидко і якісно, ​​Нова пошта інвестує в інфраструктуру. У травні почав роботу Хмельницький інноваційний термінал, інвестиції в нього склали 9,5 млн євро. У планах відкриття ще 6-ти терміналів в найближчі 5 років в різних містах країни.

За п’ять місяців група компаній «Нова пошта» перерахувала в бюджет країни більш 1,75 млрд грн податків і зборів.

Довідка. Група Нова пошта надає клієнтам повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До групи входять українські та зарубіжні компанії, в тому числі «Нова пошта», «НП Логістик», «Пост Фінанс» і «Нова Пошта Інтернешнл». Мережа компанії налічує більше 3000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень тільки за 2018 рік перевищила 174 млн.

За рік група перерахувала в бюджет країни більше 3 млрд грн податків і зборів.

Читайте також –

Володимир Поперешнюк, Нова пошта: Запускаємо відділення нового формату – воно дуже круте

Про автора