Починає роботу Консультаційна рада Асоціації рітейлерів України

Починає роботу Консультаційна рада Асоціації рітейлерів України

21.03.2018 01:15
  520
Андрей Перевезий

Дванадцять топ-менеджерів провідних компаній України в сфері рітейлу і девелопменту увійшли до Консультаційної ради RAU.

Read in English

Мета створення Ради: підвищити рівень експертність Асоціації та сприяти якісному розвитку ринку, завдяки сильному складу ради. Раз на квартал експерти будуть збиратися, щоб обговорити ключові проблеми галузі та виробити рекомендації щодо їх подолання.

На Консультаційну раду покладено такі завдання:

  1. Формування актуального і корисного контенту для програм заходів Асоціації (визначення трендів і тендеций на ринку рітейлу і девелопменту);
  2. Сприяння в залученні експертів ринку і лідерів думок для виступу в програмах заходів Асоціації;
  3. Генерування актуальних і важливий ідей (проблем/потреб, з якими може допомогти Асоціація) для рітейлерів при вступі в члени Асоціації;
  4. Участь у формуванні освітнього проекту.

Склад Ради:

Андрій Жук

   співзасновник Асоціації ретейлерів України

БІОГРАФІЯ

Більше 12 років досвіду роботи в рітейлі і девелопменті. У 2005-09 роках очолював департамент оренди групи Амстор. У 2009-17 роках очолював мережу ювелірних супермаркетів Укрзолото. У 2013 році став співзасновником і з тих пір входить до складу правління Асоціації рітейлерів України.

Олег Кручинін

   співзасновник Асоціації ретейлерів України

БІОГРАФІЯ

З роздрібною торгівлею пов’язаний вже більше 20 років. З 1996 по 2002 рік працював в компанії Kraft Foods Україна, після чого перейшов в українське представництво концерну Adidas. В Adidas Україна працював 9 років – до 2011 року. З 2013-го – співзасновник і член правління Асоціації рітейлерів України.

Олександр Фіалка

  співзасновник Асоціації ретейлерів України

БІОГРАФІЯ

У сфері рітейлу працює вже більше 15 років – з 2002 року, коли зайняв менеджерську посаду в компанії MTI. Згодом співпрацював з провідними українськими рітейл-компаніями: з 2006 по 2012 рік обіймав посаду комерційного директора Adidas Україна, потім працював директором з продажів MD Group. У 2013 році разом з Андрієм Жуком і Олегом Кручиніним став співзасновником Асоціації рітейлерів України

Володимир Тимочко

керуючий директор інвесткомпанії Dragon Capital

БІОГРАФІЯ

На цій посаді він відповідає за інвестиційне управління десятьма активними проектами нерухомості в Україні. До Dragon Capital Володимир був заступником директора з консалтингу та інвестиційних послуг в Colliers International. Володимир Тимочко також є директором J Comfort Neruhomist – девелопера котеджного містечка Green Hills, і займає позицію невиконавчого директора девелопера торгових центрів в Україні. Володимир закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» та має ступінь магістра в галузі економічної теорії

Михайло Меркулов

генеральний директор Arricano Real Estate

БІОГРАФІЯ

Михайло Меркулов має 16-річний досвід роботи в різних секторах бізнесу в країнах Центральної та Східної Європи (Україна, Росія, Болгарія, Сербія, Словенія та Австрія), а також ступінь MBA Манчестерской бізнес-школи (Manchester Business School, 2007 рік). У 2016 році Михайло став переможцем в номінації Персона року на ринку нерухомості 2016 голосуванням всіх учасників Форуму в сфері нерухомості країн Східної Європи і Азії (EEA Real Estate Forum & Project Awards).

Максим Гаврюшин

комерційний директор Budhouse Group

БІОГРАФІЯ

Максим Гаврюшин – фахівець, який працює на ринку нерухомості України з 2003 року. З 2009 року є комерційним директором групи компаній Budhouse, з 2014 року – голова Національного Комітету Міжнародної Ради Торгових Центрів (ICSC).

Леонід Погребняк

генеральний директор ювелірної мережі «Срібна країна»

БІОГРАФІЯ

Має великий досвід роботи в різних компаніях сфери роздрібної торгівлі України. У 2004-12 роках обіймав посаду заступника директора компанії Алло. З 2013-го по 2017-й – генеральний директор ювелірної мережі «Золотий Вік». З 2018 року Леонід Погребняк очолив нового на українському ринку ювелірного оператора – компанію Срібна країна.

Андрій Шутко

            директор з розвитку  компанії       Fozzy Group

БІОГРАФІЯ

Андрій – один з ветеранів лідера українського ринку продуктового рітейлу: Fozzy Group. Компанія розвиває такі відомі й популярні бренди як Сільпо, Фора, Thrash!, Fozzy Cash & Carry, Favore і інші. Роботу в Fozzy Group почав з 2001 року, а пост директора з розвитку зайняв в 2006-му. Всі успіхи групи за останні 12 років були досягнуті при безпосередній участі та великому внеску Андрія.

Томаш Вроблевский

       генеральний директор компанії  Watsons Україна

БІОГРАФІЯ

До приходу в A.S. Watson Group в 2005 році працював в американській фармацевтичній компанії Brystol-Myers Squibb (BMS), два роки обіймав посаду комерційного і фінансового директора в компанії LU Polska Danone Group. У листопаді 2007 року очолив компанію «ДЦ Україна». Унікальний практичний досвід та експертні знання допомагають Томашу вибудовувати стратегічне керівництво роздрібної мережі формату drogerie.

Дмитро Рассказов

експерт в рітейлі, екс-глава Ради директорів мережі Цитрус

БІОГРАФІЯ

Дмитро працює в індустрії рітейлу більше 15 років. У різні роки керував розвитком таких мереж як Глорія Джинс, LC Waikiki Russia, Антошка. У 2015 році отримав ступінь MBA Оксфордського Університету. У 2017 році очолював Раду директорів Цитрус.

Євген Іваниця

  виконавчий директор JYSK Україна

БІОГРАФІЯ

Займає посаду виконавчого директора в компанії JYSK з 2006 року, і за цей час зробив мережу безперечним лідером свого сегменту в Україні. До цього працював в компанії ВЕНЕТО, в 2000-02 роках – начальником відділу продажів, а потім три роки обіймав посаду комерційного директора.

Віталій Семенченко

співзасновник мережі студій VOVK

БІОГРАФІЯ

Віталій встиг відбутися як кандидат в майстри спорту з великого тенісу, і навіть був суддею в цьому виді спорту, але вирішив зайнятися бізнесом. Свою справу починав з просування в соціальних мережах і невеликого магазинчика в Вишгороді, і зумів розвинути її до 24-х студій по Україні. 2016 й і 2017-й роки принесли компанії нагороди «Вибір року», «Бренд року», «Золотий знак якості» і «Cosmopolitan Awards», що стало підтвердженням, що VOVK тримає планку і тільки набирає обертів.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку