В Metro Україна новий директор з продажів

В Metro Україна новий директор з продажів

08.01.2019 10:45
  1030
Виктор Нагорский

До складу Ради директорів українського підрозділу Mеtro Cash & Carry приєднався Всеволод Стьопін, який обійняв посаду директора з продажів компанії.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Vsevolod StopinЯк уточнила RAU прес-служба рітейлера, Стьопін має ґрунтовний досвід операційної діяльності як у торговельних центрах Metro, так і в oфісі підтримки торговельних центрів Metro в Україні.

Він розпочав свою свою кар’єру в компанії в 2004 році як менеджер-стажист на посаді керуючого торговельним залом ТЦ Metro Дніпро-І. Протягом 14-ти річної кар’єри в Metro Всеволод працював заступником директора ТЦ Metro Позняки в Києві, директором ТЦ Metro Харків-І та ТЦ Metro Петрівка в Києві, начальником управління з питань регіонального розвитку Східного регіону з подальшим переміщенням до офісу підтримки торговельних центрів Metro Україна на посаду начальника управління з діяльності торговельних центрів.

«У березні 2018 року Всеволода було призначено на посаду заступника директора з продажів, де він ще раз продемонстрував свої лідерські здібності та прагнення досягнути найвищих результатів. Це призначення є другим внутрішнім кроком на рівні Ради директорів та підтверджує прагнення Metro Україна надавати можливості росту кожному працівнику», – прокоментували призначення в компанії.

Нагадаємо, німецька мережа гіпермаркетів Mеtro Cash & Carry вийшла на український ринок в 2003 році. Зараз компанія управляє 23 класичними центрами оптової торгівлі Mеtro Cash & Carry в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі, а також двома магазинами оптової торгівлі «Бери-Вези» в Тернополі і Луцьку. Обсяг продажів компанії в Україні за 2017/2018 фінансовий рік (жовтень 2017 р. – вересень 2018 р.) склав 523 млн євро.

Читайте також –

Краще більше, та менше: новий СЕО Metro Україна розповів про пріоритети розвитку мережі


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку