McDonald’s Україна буде співпрацювати з сервісом доставки Glovo

McDonald’s Україна буде співпрацювати з сервісом доставки Glovo

17.12.2018 04:51
  1087
Виктор Нагорский

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s незабаром може почати доставку продукції в Україні через сервіс Glovo.

Про старт співпраці компаній RAU стало відомо з анонсу про проведення спільної прес-конференції McDonald’s Україна і одного з найбільш швидкозростаючих стартапів в сфері доставки – іспанського Glovo.

Як повідомляється, в ході заходу генеральний директор українського підрозділу McDonald’s Гжегож Хмелярський розповість про новий досвід і послуги компанії. У свою чергу директор з регіонального розвитку Glovo Утсав Агарваль буде говорити про стартап, український ринок доставки і плани компанії.

Відзначимо, що в прес-службі McDonald’s Україна відмовилися докладно коментувати деталі співпраці компаній, зазначивши, що про них будуть говорити в ході прес-конференції. У той же час, в прес-анонсі зазначено, що «завдяки співпраці обох компаній, тепер McDonald’s зможе бути присутнім в будь-якому місці».

Довідка. McDonald’s є одним з лідерів в області ресторанів швидкого обслуговування в Україні. Перший заклад в країні було відкрито 24 травня 1997 року у Києві. McDonald’s – один з найбільших іноземних інвесторів в Україні: компанія вклала в розвиток мережі та інфраструктури близько $250 млн.

Читайте також –

McDonald’s відкрив перший в Україні ресторан з сонячними панелями (+фото)


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ — зокрема,...
time icon  
  25
Усі новини ринку