McDonald’s відкрив перший в Україні ресторан з сонячними панелями (+фото)

McDonald’s відкрив перший в Україні ресторан з сонячними панелями (+фото)

04.10.2018 11:03
  498
Ukrainian Retail Association

Міжнародна мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s вперше відкрила в Києві заклад, який частково буде працювати на сонячній енергії.

Як повідомила RAU прес-служба компанії, новий ресторан почав роботу на початку жовтня на території автозаправного комплексу KLO за адресою вул. Київська, 2 (Софіївська Борщагівка).

«Ми реалізували цей проект в рамках глобальної програми корпорації McDonald’s – «Масштаб задля добра». Один з її важливих напрямків – створення енергоефективних ресторанів та запровадження інноваційних рішень. На сьогодні вже у більшості наших закладах обігрів та освітлення приміщень здійснюється виключно з використанням енергоефективного обладнання. Цього разу ми залучили альтернативний вид енергії – сонячне випромінювання. Для цього на даху ресторану встановлено майже 100 сонячних панелей. Завдяки отриманій сонячній енергії, ми зможемо заощаджувати до 25% електроенергії в сонячний період року», – повідомив генеральний директор компанії McDonald’s в Україні Гжегож Хмелярський.

Ще одним нововведенням стало відкриття McDonald’s поруч з автозаправним комплексом. Такий формат ресторану вже користується популярністю серед відвідувачів у багатьох країнах, адже є зручним: заїжджаючи на автозаправку, вони відразу ж можуть відпочити, перекусити в McDonald’s, або захопити їжу на McDrive.

У компанії також відзначили, що новий заклад став восьмим в Україні, реалізованим в форматі «Досвід майбутнього».

У ресторані встановлені термінали самообслуговування, а відвідувачам пропонується обслуговування за столиками. Прилавок розділений на дві частини – для замовлення і для оплати, щоб відвідувачі не заважали один одному. У ресторанах також оновлена ​​форма одягу співробітників і дизайн меню. А незабаром з’явиться ще одна послуга – «Змінюй-Смакуй» – відвідувачі зможуть додавати або прибирати інгредієнти з бургерів на свій смак.

Площа закладу становить майже 400 кв. м, а в залі одночасно може відпочивати 69 відвідувачів. Також в закладі є літня тераса на 170 місць.

Довідка. McDonald’s є одним з лідерів в області ресторанів швидкого обслуговування в Україні. Перший заклад в країні було відкрито 24 травня 1997 року у Києві. McDonald’s – один з найбільших іноземних інвесторів в Україні: компанія вклала в розвиток мережі та інфраструктури близько $250 млн.

Читайте також –

Перший пішов: McDonald’s вперше закрив заклад в Україні


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ, зокрема,...
time icon  
  53
Усі новини ринку