Головна > Новини > Новини компаній > Відео: як працюють логістичні центри EVA в умовах карантину
Відео: як працюють логістичні центри EVA в умовах карантину

Відео: як працюють логістичні центри EVA в умовах карантину

Щоб забезпечити покупців Лінії магазинів EVA необхідними товарами, працівники логістичних центрів мережі в умовах карантину обробляють за добу близько двох мільйонів одиниць товарів (1800 палет).

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомила RAU прес-служба компанії, щоб забезпечити покупців мережі усім необхідним, майже 1200 працівників логістичних центрів Лінії магазинів EVA працюють у посиленому протиепідемічному режимі. На відміну від офісних працівників, вони не можуть перейти на дистанційний режим, адже їм потрібно не віртуально, а реально відібрати, упакувати та завантажити в автомобілі десятки тон товарів. А водіям цих авто — проїхати сотні, а інколи й тисячі кілометрів, щоб доставити ці товари в майже тисячу магазинів EVA.

Працівники логістичних центрів розуміють, яка покладається на них відповідальність, щоб товари, які чекають покупці магазинів EVA, були надійно захищені. І тому, щоб запобігти можливості поширення коронавірусної інфекції, вони дотримуються усіх протиепідемічних заходів – працюють у захисних масках та рукавичках, в усіх приміщеннях логістичних центрів щогодини здійснюють санітарну обробку дезінфікуючими засобами. Весь товар перед завантаженням в автомобілі ретельно упаковується стрейчстрічками.

З роботою логістичних центрів можна ознайомитись на відео:

Читайте також –

Лінія магазинів EVA під час карантину працює в посиленому протиепідемічному режимі

Про автора