Головна > Новини > Новини партнерів > Лінія магазинів EVA під час карантину працює в посиленому протиепідемічному режимі
Лінія магазинів EVA під час карантину працює в посиленому протиепідемічному режимі

Лінія магазинів EVA під час карантину працює в посиленому протиепідемічному режимі

Спираючись на законні підстави для роботи Лінії магазинів EVA, керівництвом компанії РУШ ухвалено рішення про забезпечення їх роботи у посиленому протиепідемічному режимі.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомила RAU прес-служба компанії, відповідно до Постанови КМУ від 16 березня 2020 року №215 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» Лінія магазинів EVA належить до магазинів, що здійснюють торгівлю засобами гігієни, вкрай необхідними у цей період для захисту громадян від вірусної інфекції.

Турбуючись про здоров’я клієнтів,  персонал магазинів EVA працює фактично «на передовій» – забезпечує додаткову стерилізацію усіх робочих поверхонь, вилучає тестери для запобігання можливості поширення коронавірусної інфекції, дотримується заходів особистої гігієни.

Для мінімізації ризиків поширення інфекції в Лінії магазинів EVA, їх персонал використовує захисні маски та рукавички. Ще однією новацією стало використання у магазинах захисних екранів між продавцями та покупцями для більш безпечних покупок.

Працюючи у період жорстких карантинних обмежень, працівниці магазинів – адміністраторші, продавчині торгових залів, касирші – виявляють себе справжніми геройками.

Довідка. Лінія магазинів EVA – найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я, що пропонує широкий асортимент товарів декоративної косметики, парфумерії, товари по догляду за обличчям та тілом, біжутерію, аксесуари, побутові товари, а також товари по догляду за малюками. Понад 8 мільйонів осіб є користувачами програми лояльності EVA МОЗАЇКА.

За 17 років компанія зросла до кількості понад  990 магазинів по всій території України, представила більше 30 000 асортиментних позицій, а також започаткувала 40 власних торгових марок. Зараз штат співробітників мережі налічує понад 11 000 осіб.

Читайте також –

EVA запровадила комплекс профілактичних заходів для захисту від коронавірусу співробітників та покупців мережі

Про автора