Головна > Новини > Конфликти > (ОНОВЛЕНО) Девелоперський прес: мережа LC Waikiki заявляє про тиск та протиправні дії ТРЦ Dream Town
(ОНОВЛЕНО) Девелоперський прес: мережа LC Waikiki заявляє про тиск та протиправні дії ТРЦ Dream Town

(ОНОВЛЕНО) Девелоперський прес: мережа LC Waikiki заявляє про тиск та протиправні дії ТРЦ Dream Town

Міжнародний fashion-рітейлер LC Waikiki повідомляє про протиправні дії з боку керуючої компанії столичного ТРЦ Dream Town. Незважаючу на діючу орендну угоду девелопер намагається витіснити компанію з об’єкту, вдаючись до блокування магазину.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як уточнили в прес-службі ТОВ «Тема Мода Юкрейн», яка в Україні здійснює господарську діяльність з торгівлі одягом під ТМ LC Waikiki, компанія займає приміщення в ТРЦ Dream Town на підставі договору оренди, укладеного строком до 2023 року з власником ТРЦ – ТОВ «Віта Верітас». Незважаючи на діючу орендну угоду, керівництво ТРЦ Dream Town в березні 2019 року почало вимагати звільнення приміщення, хоча підстав для дострокового припинення взятих на себе зобов’язань у неї не було.

«Тема Мода Юкрейн не погодилось з безпідставними вимогами компанії Віта Верітас, повідомивши останню про це, та звернулось до Господарського суду міста Києва, щоб в цивілізованому порядку вирішити даний спір. Однак, шукаючи приводи для того, щоб не виконувати взяті на себе зобов’язання, керівництво ТРЦ Dream Town продовжує вимагати звільнити приміщення та вдається до дій, котрі не мають нічого спільного ні з загальнолюдськими цінностями, ні з доброчесним веденням бізнесу», – зазначають в LC Waikiki.

Представники компанії стверджують, що ТОВ «Віта Верітас», не дочекавшись вирішення спору в суді, блокує доступ до магазину, перешкоджає господарській діяльності, відключивши магазин від електропостачання, заклеює вітрини магазину повідомленнями, що магазин закритий, чим вводить в оману та порушує права споживачів на заміну та повернення товарів, придбаних в магазині. Окрім того, зазначені дії спричиняють настання збитків для компанії LC Waikiki.

«В зв’язку з вище наведеним, LC Waikiki звертається до керівництва ТРЦ Dream Town з вимогою негайно припинити свавільні дії та повернутись до цивілізованого способу владнання суперечки», – йдеться в повідомленні рітейлера.

Співвласник ТРЦ Dream Town Гарік Корогодський в коментарі RAU розповів, що більше двох років з боку орендаря не була оплачена сума за договором. “Це дає нам право в односторонньому порядку розірвати договір, – зазначив бізнесмен. – Ми ще в березні попередили про розірвання, і попросили з 31 травня звільнити приміщення. LC Waikiki звернувся до суду, але суд першої інстанції відмовив їм у забезпечувальній мірі, тож тепер справа знаходиться на розгляді в апеляції. Хронічна несплата за договором дає підставу орендодавцю розірвати договір в односторонньому порядку”.

Нагадаємо, LC Waikiki – лідер в секторі готового одягу Туреччини, налічує понад 895 магазинів в 43 країнах світу. В Україну мережа вийшла в 2013 році. Незважаючи на економічну кризу та початок бойових дій на сході країни, компанія продовжувала інвестувати в розвиток української мережі магазинів. Зараз LC Waikiki є однією з найбільших fashion-мереж в Україні: компанія об’єднує вже 30 торгових точок загальною площею більше 33 000 кв. м. При цьому, вже до кінця 2019 року рітейлер планує відкриття ще восьми магазинів в різних регіонах країни.

Читайте також – 

В турецьких інтер’єрах: як LC Waikiki розвиває сегмент товарів для дому

Про автора