Корпорація АТБ сплатила 9,79 млрд грн податків і зборів за І півріччя 2022 року

Корпорація АТБ сплатила 9,79 млрд грн податків і зборів за І півріччя 2022 року

03.08.2022 08:30
  1636
Микола Маранчак

Незважаючи на війну, АТБ перерахувала до державного бюджету країни 6,65 млрд грн проти 5,79 млрд грн за перше півріччя 2021-го. До місцевих бюджетів сплачено 1,85 млрд грн, а до цільових фондів – 1,29 млрд грн.

Для порівняння, минулого року аналогічний період компанія завершила із фінансовим результатом 8,92 млрд грн.  Незважаючи на складний стан економіки країни, кровопролитну та руйнівну війну, цей показник зріс майже на мільярд – на 870 млн грн. “Стабільно високі темпи нарощування бюджетних платежів корпорація АТБ демонструє вже багато років поспіль завдяки впровадженню інноваційних рішень, енергоощадних технологій, системному вдосконаленню всіх виробничих, логістичних і маркетингових процесів. Також АТБ надає всебічну підтримку українським воїнам, вимушеним переселенцям, мешканцям зони бойових дій, постраждалим від ракетних ударів медичним установам, волонтерським організаціям”, – пише Delo.ua з посиланням на прес-службу компанії.

З самого початку війни компанія працює у режимі 24/7, запускає роботу нових розподільчих центрів (на заміну зруйнованим ворогом на Київщині та тимчасово окупованому на Херсонщині) та готує відкриття нових магазинів у безпечних мирних регіонах західних областей країни.

Станом на 1 серпня, в Україні працюють 1144 дискаунтери АТБ, 103 з них знаходяться у зоні бойових дій. 170 магазинів цієї торговельної мережі тимчасово призупинили роботу з об’єктивних причин або перебувають у процесі відновлення (були пошкоджені під час обстрілів, ракетних ударів тощо). Ще 112 маркетів опинилися на тимчасово захоплених окупаційними військами територіях.

Читайте також

Борис Марков, АТБ: Ми релокували частину нашого центрального офісу до Львова та створили резервний офіс


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку