Головна > Досвід > Інновації > Компанія beko презентувала інноваційну лінійку побутової техніки, яка усуває 99% бактерій та вірусів
Компанія beko презентувала інноваційну лінійку побутової техніки, яка усуває 99% бактерій та вірусів

Компанія beko презентувала інноваційну лінійку побутової техніки, яка усуває 99% бактерій та вірусів

8 жовтня компанія beko презентувала 7 приладів, які незабаром з’являться на українському ринку. Нова лінійка побутових приладів використовує технологію обробки УФ-випроміненням та парою для домашньої дезінфекції.

Read in English
Цей матеріал також доступний російською мовою

Провідний європейський бренд побутових приладів beko розробив HygieneShield— революційну лінійку побутової техніки, створену забезпечити нові потреби споживачів у посткарантинний період.

Нова лінійка включає сім побутових приладів із вбудованими програмами дезінфекції та функціями знезараження запакованих харчових продуктів і речей, щоб допомагати споживачам адаптуватися до нових реалій життя удома. Розроблена на основі результатів дослідження потреб споживачів, проведеного у всьому світі, та із застосуванням новітніх технологій, HygieneShield здатна вбивати понад 99% бактерій та вірусів (включно з COVID-19). HygieneShield забезпечує рівень захисту, якому немає аналогів на ринку.

beko провела дослідження серед споживачів у 31-й країні й виявила, що для більшості гігієна стоїть на першому місці. Багато з нас удома дезінфікують покупки з супермаркету, уникають зайвий раз узяти до рук мобільний телефон або ключі, або ж не заносять у дім верхній одяг. Люди стали більше прибирати та прати вдома, а дехто уперше почав дезінфікувати постільну білизну. 75% опитаних стали частіше прибирати вдома, 64% – частіше влаштовують прання, а 68% стали приділяти більше уваги чистоті упаковки придбаних продуктів.

Сама природа стала головним джерелом натхнення при створенні цієї лінійки приладів: для дезінфекції використовується обробка парою та теплом, що дозволяє досягти надзвичайного рівня гігієни удома.

«Цей рік був дуже складним, і ми вважаємо, що зараз — більше ніж будь-коли — кожен повинен мати доступ до високоякісних продуктів, безпечних для людини та довкілля. Ми раді представити на ринку найновіші інновації beko та нашу першу повну лінійку техніки. Ці вироби були створені, щоб допомогти споживачам забезпечити вдома професійний рівень гігієни та захиститися від інфекцій та хвороб. Наші технології зараз проходять незалежну перевірку від Airmid Health Group — поважної організації, яка займається дослідженнями в галузі біомедицини. Станом на сьогодні, пральні машини та холодильники HygieneShield продемонстрували свою здатність зменшувати кількість бактерій та вірусів більше ніж на 99%.

Випробування інших категорій техніки тривають, і ми плануємо завершити процедури випробування та сертифікації до листопада. Наприклад, наші посудомийні машини зараз проходять незалежне оцінювання в Рейн-Ваальському університеті прикладних наук, і ми очікуємо в жовтні завершити тестування та отримати необхідні сертифікати. Сподіваємося, що наші вироби подарують споживачам спокій і впевненість, що їхні домівки безпечні та чисті. Адже ми усі продовжуємо звикати до нових реалій життя», — сказав генеральний директор компанії Arçelik Хакан Булгурлу.

У компанії beko зазначають, що метод ультрафіолетового випромінення для дезінфекції, який ліг в основу HygieneShield, роками широко застосовується для стерилізації в лікарнях, літаках та на заводах. З квітня цього року цей метод дезінфекції використовується й у Китаї.

Поліпшену гігієну вдома забезпечать сім побутових приладів лінійки HygieneShield, які стануть доступними українським споживачам вже наприкінці 2020 року:

1. Ультрафіолетова дезінфекційна шафа

Коронавірус, зокрема COVID-19, може жити на рівних поверхнях до п’яти діб, тож ця шафа використовує УФ-випромінення для очищення предметів, які ви використовували поза межами дому, або щодо яких у вас є сумніви. Ключі, телефони, гаманці, запаковані товари з супермаркетів, пакети, дитячі пляшечки та іграшки можна безпечно очистити за один цикл, який триває від 20 до 40 хвилин, не завдавши цим речам жодної шкоди. Цей розумний переносний пристрій можна розташувати будь-де удома, а керувати ним легко завдяки сенсорному екрану.

2. Комбі-холодильник з шухлядою для дезінфекції

Цей холодильник дезінфікує харчові продукти в оригінальній герметичній упаковці, знищуючи понад 99% бактерій та вірусів приблизно за 40 хвилин. Замість того, щоб витирати кожен предмет, принесений з супермаркету, або зберігати його у безпечному місці протягом кількох діб, ви можете скористатися нашим холодильником. Окрема шухляда над контейнером для фруктів та овочів дозволяє знищувати віруси, бактерії та збудники інфекцій за допомогою ультрафіолетового випромінення, яким покривається увесь вміст шухляди.

3. Сушильна машина з технологією ультрафіолетової дезінфекції

Непрактично буде прати одяг щодня або прати окремі види одягу при високій температурі, але ми хочемо бути впевнені щодо гігієнічності речей, які носимо.

Барабанна сушильна машина знищує бактерії та віруси, забезпечуючи зручну й надійну дезінфекцію вашої білизни. Програма UV Hygienic Refresh (Гігієнічна обробка ультрафіолетом) дозволяє освіжити до шести сухих предметів одягу. Крім того, у сушильній машині є програма UV Hygienic Drying (Гігієнічна сушка з ультрафіолетом), яка дозволяє висушити та знезаразити до 5 кг випраної білизни, включно навіть з тими речами, які вимагають прання при низькій температурі.

4.& 5. Пральна машина та прально-сушильна машина з технологією HygieneShield

Ми не знаємо, скільки коронавірус може прожити на тканині, і багато хто з нас турбується щодо одягу, в якому при приходимо додому. Що ми знаємо напевне, так це те, що через пандемію люди стали прати одяг довше та за вищих температур. Це може бути недешево, це не екологічно, і ви ризикуєте пошкодити улюблений одяг.

Завдяки інтелектуальному алгоритму, додатковому тепловому містку та системі нагнітання повітря програма гігієнічної обробки забезпечує наповнення барабана гарячим повітрям, яке підтримує для білизни температуру на рівні 60°C, аби ретельно знезаразити ваш одяг, не застосовуючи воду. За 58 хвилин з двох кілограмів одягу видаляється понад 99% вірусів та бактерій, при цьому економляться ваші гроші та захищається довкілля, адже ви не використовуєте воду та хімікати.

6. Вбудована піч з насиченою парою та жаром

Ця піч не просто готує вашу їжу, вона її ще й очищає. Дві окремі програми дезінфекції, доступні у цьому приладі, використовують надзвичайну дезінфікуючу здатність насиченої пари та жару — вони працюють при температурах 70°C та 120°C відповідно. За 15 хвилин при температурі 70°C піч дезінфікує поверхні запакованих харчових продуктів та робить зовнішню поверхню запечених продуктів більш гігієнічною, не впливаючи на їхній смак та структуру. Обробка при 120°C протягом 20 хвилин дозволяє дезінфікувати металеві миски та скляний посуд.

7. Посудомийна машина з технологією HygieneShield

Люди довіряють своїм посудомийним машинам набагато більше, ніж миттю посуду вручну, а тепер, коли 79% з нас стали частіше готувати вдома, посуду може накопичуватися чимало. Для досягнення кращого рівня гігієни ця машина пропонує спеціальну функцію обробки парою та додаткового ополіскування гарячою водою.

Водяна пара, що утворюється при підвищеній температурі, та додаткове споліскування гарячою водою забезпечують ідеальну гігієну усієї поверхні кожного предмету посуду. Посудомийні машини з функцією HygieneIntense («Інтенсивна гігієна») можна використовувати з кожною програмою, яка забезпечує дезінфекцію високою температурою — 60°C (під час основного миття посуду) та 70°C (споліскування гарячою водою). Ця технологія також дозволяє підтримувати температуру вище 60°C протягом 50 хвилин для дезінфекції кухонного приладдя. Функція HygieneIntense («Інтенсивна гігієна») пропонує додаткове споліскування для ще вищого рівня гігієни. Ця технологія пройшла незалежне випробування в Університеті прикладних наук Рейн-Ваал.

Про автора