Головна > Новини > Відкриття > Данський рітейлер JYSK відкриває відразу 7 нових магазинів в Україні
Данський рітейлер JYSK відкриває відразу 7 нових магазинів в Україні

Данський рітейлер JYSK відкриває відразу 7 нових магазинів в Україні

Мережа магазинів товарів для дому JYSK продовжує активне масштабування торгової мережі та відкриває відразу 7 торгових об’єктів загальною площею понад 9000 кв. м.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомляє портал НВ, всі магазини відкриваються вже 25 червня. Нові торгові точки данського бренду розпочнуть роботу в Києві, Крюковщині (Київська обл.), Павлограді (Дніпропетровська обл.), Умані (Черкаська обл.), Полтаві, Дніпрі та Вінниці.

Точні адреси та площі нових магазинів:

  • Київ, ТЦ Novus, пр-т Лобановського, 4 Д (1270 кв. м);
  • Крюківщина, ТЦ Наше NEBO, вул. Балукова, 1 Е (1300 кв. м);
  • Павлоград, ЦУМ, вул. Шевченка, 118 (1253 кв. м);
  • Умань, ТЦ Фуршет, вул. Велика Фонтанна, 31 А (1203 кв. м);
  • Полтава, ТЦ Фуршет, вул. Європейська, 185 (1282 кв. м);
  • Дніпро, ТРК Апполо, вул. Титова, 36 (1398 кв. м);
  • Вінниця, ТРЦ Мегамолл, вул. 600-річчя, 17 (1351 кв. м).

«Не дивлячись на виклики, викликані пандемією, ми не зупиняємося і робимо наші товари більш доступними в усіх куточках України. Адже карантин дав нам в черговий раз зрозуміти, наскільки важливий затишок і функціональність наших будинків. JYSK послідовно наближає свої магазини до споживача для того, щоб гарантувати ще більш зручні умови сервісу», – зазначив виконавчий директор компанії JYSK в Україні Євген Іваниця.

Після відкриття цих торгових точок загальна кількість магазинів данської мережі JYSK в Україні зросла до 64, з яких 17 працюють у Києві і ще 4 – в околицях столиці.

Нагадаємо, раніше керівник українського підрозділу JYSK заявив про плани розширити мережу магазинів JYSK в Україні до 100 торгових об’єктів до 2023 року.

Довідка. JYSK (ЮСК) – міжнародна роздрібна мережа, яка пропонує повний асортимент товарів для дому. Її перший магазин був відкритий в 1979 році в Данії Ларсом Ларсеном. Сьогодні до складу групи JYSK входить понад 2800 магазинів в 54 країнах світу. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року.

За матеріалами: Новое время

Читайте також – 

Євген Іваниця, JYSK: Відбувається симбіоз офлайн і онлайн-торговлі

Про автора