Головна > Новини ТРЦ > Презентації та репортажі > На потіху Політеху: в Києві відкрився ТРЦ Smart Plaza Polytech (фоторепортаж)
На потіху Політеху: в Києві відкрився ТРЦ Smart Plaza Polytech (фоторепортаж)

На потіху Політеху: в Києві відкрився ТРЦ Smart Plaza Polytech (фоторепортаж)

Двоповерховий KFC, Сільпо в новому стилі, майбутні Bershka та Pull&Bear і величезний фуд-корт з панорамними вікнами на Політехнічний інститут – чим ще може здивувати ТРЦ Smart Plaza Polytech.

4 квітня в Києві на просп. Перемоги, 26 відкрився торгово-розважальний центр Smart Plaza Polytech, за основу архітектури якого були взяті проекти таких комплексів, як Zorlu в Стамбулі, Tokyo Midtown в Токіо і ION Orchard в Сінгапурі. Девелопером об’єкту виступила компанія A Development. Трирівневий ТРЦ арендною площею 15 000 кв. м став частиною однойменного житлового комплексу. За словами начальника служби оренди ТРЦ Smart Plaza Polytech Ірини Мельник, відкриття стало довгоочікуваним не тільки для жителів комплексу, але й всього району, так як поруч немає жодного великого супермаркету, кінотеатру чи спортклубу, проблему з якими повністю вирішує новий ТРЦ.

Відкриття Smart Plaza Polytech співпало з першим в Києві по-справжньому сонячним днем. Вже опівдні двері торгового центру були відкриті, тож всі бажаючі змогли потрапити всередину та взяти участь у святі. Як виявилося, до дня відкриття ТРЦ з якірних орендарів готовими були почати свою роботу тільки двоє – Сільпо та KFC, – і саме вони стали головним магнітом для публіки.

Сільпо залучив до свого відкриття безліч аніматорів і підготував велику програму розваг. Зайняв макет площу близько 2 600 кв. м на першому поверсі та відкрився в абсолютно новому для себе стилі “Ілюзія”, про який RAU детальніше розповість в одному зі своїх найближчих матеріалів.

KFC, в свою чергу, також з перших хвилин відкриття був заповнений величезною кількістю бажаючих стати одними з перших клієнтів нового ресторану. Заклад міжнародної мережі KFC зайняв два рівня торгового центру та став 12-ю торговою точкою мережі в Києві та 16-ю в Україні.

Fashion-якорями Smart Plaza Polytech виступили магазини іспанської групи Inditex – Pull&Bear і Bershka, однак на момент початку роботи ТРЦ вони все ще не відкрилися. Як розповіла RAU начальник служби оренди ТРЦ Smart Plaza Polytech Ірина Мельник, відкриття Bershka можна очікувати вже до кінця квітня, тобто через лічені тижні. Bershka розмістилася на площі 600 кв. м, а для магазину Pull&Bear група Inditex орендувала площу в 800 кв. м.

«Вперше в Україні в районний торговий центр нам вдалося залучити два бренди групи Inditex, це великий успіх», – говорить комерційний директор A Development Дар’я Кухаренко.

Протягом квітня, крім Bershka, почнуть свою роботу і багато інших магазинів. За словами Ірина Мельник, в найближчий тиждень-два відкриються торговельні точки Intimissimi, Calzedonia, Буква, Goldi та деякі інші бренди.

Потрібно зауважити, що українських брендів в ТРЦ Smart Plaza Polytech зібралася ціла плеяда. Крім торгового дому Goldi, що орендував приміщення поруч з Pull&Bear, тут також можна знайти таких вітчизняних виробників, як Promin, Art Myza, Bestep, Технікс, Ortofood та інші.

З магазинів техніки тут представлені Алло, Samsung, Технікс, ttt – Територія Твоєї Техніки, Київстар та Vodafone.

Є в ТРЦ Smart Plaza Polytech і свій “Citrus”, проте, як виявилося, це всього лише острівець упаковки подарунків.

Ювелірні вироби представлені п’ятьма торговими точками – Столична Ювелірна Фабрика, Aurum, Золотий Вік, Diadema. До дня урочистого відкриття також не всі виявилися готові відчинити свої двері. З магазинів Drogerie в ТРЦ Smart Plaza Polytech заякорилася EVA. В цілому початали свою роботу до трьох десятків магазинів.

Значна частина другого поверху ТРЦ була віддана під фуд-корт, що дозволяє відвідувачам спостерігати за метушнею проспекту біля Політехнічного інституту через панорамні вікна. При цьому самі заклади, серед яких міжнародна мережа японської та паназиатской кухні в форматі Fast Casual і Take Away – «Суші мастер» (ще готується до відкриття), мережа кафе The Varenik, ресторан швидкого харчування Крила і деякі інші, – займають мізерну частину простору , все інше планується заповнити столиками.

До відкриття також готується ресторан Il Molino, головним же якорем фуд-корту став ресторан європейської кухні Школа. Він зайняв широкий простір, та ідеально вписується в місцеву стилістику.

В цілому в ТРЦ виявилося відкрито лише 50% з усіх торгових площ, проте більшість орендарів уже ведуть активні ремонтні роботи і готуються до початку роботи. Як раніше повідомляла компанія UTG, договори оренди в Smart Plaza Polytech підписані на 100% площ, ту ж інформацію підтвердила начальник служби оренди ТРЦ, а значить відкриття нових магазинів – питання найближчого часу.

Що стосується ще двох заявлених якірних орендарів ТРЦ – кінотеатра Оскар (3 400 кв. м) і фітнес-центру Sport Life з басейном (2 500 кв. м) – то вони також поки закриті. Як пообіцяли в A Development, новий шестизальний Оскар почне свою роботу вже до літа.

У найближчих планах девелопера – друга черга Smart Plaza Polytech, яка може бути зайнята бізнес-центром. Однак цю інформацію в компанії поки на 100% не підтверджують. Також A Development планує цілий ряд нових проектів, про які буде заявлено пізніше. Нагадаємо, в Києві на вул. Тимошенко, 21 також триває будівництво ТЦ Smart Plaza Obolon. За словами Ірини Мельник, попередньо відкриття заплановано на IV квартал 2018 року.

Читайте також –

Рітейл Парк Петрівка: чим здивує перший в Україні Strip-mall (фоторепортаж)

Про автора
Николай Маранчак

Deputy Editor in Chief RAU

Всі статті від автора
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *