Головна > Новини > Новини компаній > Власники Епіцентр К продовжують розширювати агроактиви
Власники Епіцентр К продовжують розширювати агроактиви

Власники Епіцентр К продовжують розширювати агроактиви

Антимонопольний комітет дозволив Епіцентр К придбати частку, що забезпечує більше 50% голосів у вищому органі управління ТОВ “Хмельницьк-Агро”, підприємства, яке входить до Сварог Вест Груп

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомляє ресурс Allretail.ua з посиланням на прес-службу компанії, зараз йде процес оформлення угоди. Цією угодою власники Епіцентр К (Галина і Олександр Герега) збільшать кількість оброблюваних сільськогосподарських площ Епіцентр Агро в Хмельницькій області. В результаті земельний банк агрохолдингу зросте з майже 120 000 до 160 000 га в обробці.

“Для якісного управління додатковим земельним банком в структурі Епіцентр Агро будуть створені ще два кластери. На землях цих кластерів, крім вирощування традиційних культур – пшениці, соняшнику, кукурудзи та ріпаку, в сівозміні залишаться такі нішеві культури, як голозерний гарбуз, буде розвиватися вирощування органічних культур та насіннєвого матеріалу на поливі”, – пояснив керівник аграрного напрямку Епіцентр К Василь Мороз.

Хмельницьк-Агро займається рослинництвом, тваринництвом, має серед активів зерносховища і насіннєвий завод. Згідно з інформацією на сайті Сварог Вест Груп, компанія обробляла 80 тисяч гектар в Хмельницькій, Чернівецькій та Житомирській областях. Агрохолдинг Сварог Вест Груп належить колишнім народним депутатам, братам-мільйонерам Сергію і Олександру Буряку.

Джерело Allretail.ua

Читайте також –

Група компаній Епіцентр виходить на зовнішні ринки

Про автора