Головна > Новини > Новини компаній > Група компаній Епіцентр виходить на зовнішні ринки
Група компаній Епіцентр виходить на зовнішні ринки

Група компаній Епіцентр виходить на зовнішні ринки

Завод кераміки, що входить до групи компаній Епіцентр, планує експортувати 6-8 млн кв. м плитки на рік.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомила прес-служба групи, стратегічні контракти та домовленості, які дозволять Епіцентру постачати великий обсяг продукції на зовнішні ринки, були укладені на цьогорічній виставці керамічної плитки Cevisama, яка пройшла в Іспанії.

Зокрема, українську кераміку планують постачати до Польщі, Голландії, Бельгії, Швейцарії, Угорщини, Німеччини, Білорусі, Литви, Естонії, Таджикистану та Туркменістану. Також вітчизняною керамікою зацікавилися у Франції, Великобританії, Швеції, Ізраїлі та Ісландії.

Великий попит на українську продукцію в Epicentr Ceramic Corporation пояснюють привабливим поєднанням якості та ціни.

Нагадаємо, першу чергу заводу з виготовлення керамічної плитки в смт Калинівка група компаній Епіцентр запустила в середині минулого року.

«На новітньому виробництві площею понад 70 000 кв. м встановлене високотехнологічне обладнання світового лідера – компанії SACMI, завдяки якому українська кераміка може успішно конкурувати із провідними світовими виробниками та навіть перевищувати їх в якості продукції», – вважає директор заводу Ігор Тюрдьо.

Наразі потужність виробництва становить 6 млн кв. м на рік. До кінця року буде запущено 3-ю лінію, що дозволить збільшити потужності до 9 млн кв. м на рік. Протягом наступних двох років будуть запущені 4-та та 5-та лінії із загальним обсягом 15 млн кв. м плитки на рік.

50 % продукції експортуватиметься на зовнішні ринки, 50 % –  продаватиметься в Україні, здебільшого в материнській мережі – торговельних центрах Епіцентр.

На сьогодні компанія вже має низку закордонних контрактів на постачання продукції, зокрема вітчизняна кераміка користується попитом в Румунії, Молдові, Німеччині, Азербайджані, Казахстані, Грузії, Канаді та Латвії.

Також на виставці Cevisama компанія Епіцентр уклала низку контрактів із провідними світовими виробниками кераміки. Зокрема, у мережі ТЦ Епіцентр будуть представлені останні колекції таких світових лідерів, як: Pamesa Cerámica, Cifre Cerámica, Еmigres, Tau Ceramicа, Cerámica Saloni.

Читайте також – 

Епіцентр у 2020 році відкриє 15 нових Центрів меблів

Про автора