Головна > Новини > Відкриття > Екс-співвласник мережі МегаМаркет запускає новий проект – гіпермаркети Ultramarket
Екс-співвласник мережі МегаМаркет запускає новий проект – гіпермаркети Ultramarket

Екс-співвласник мережі МегаМаркет запускає новий проект – гіпермаркети Ultramarket

Олег Вишняков проведе ребрендинг двох об’єктів МегаМаркет в Ultramarket і відкриє ще два нових магазини до кінця року.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомляється на сайті журнала НВ, Олег Вишняков створює нову продовольчу мережу Ultramarket без колишнього партнера Віктора Юшковського, з яким вони розділили бізнес. Раніше вони разом змогли побудувати велику групу АДС, керуючу продовольчою мережею гіпермаркетів МегаМаркет, ТРЦ Термінал (в Броварах), Ультрамарин, аутлет-центром Мануфактура, мережею кінотеатрів Батерфляй та іншими активами. У 2017 році партнери вирішили розділити бізнес, і зараз Вишняков створює свою мережу гіпермаркетів Ultramarket. Юшковський, швидше за все, продовжить використовувати в своїх магазинах бренд МегаМаркет.

Мирне розлучення

У 2017 році частина бізнесів загальної групи АДС – ТРЦ Термінал в Броварах і аутлет-центр Мануфактура дісталися Віктору Юшковському, а Олег Вишняков став одноосібним власником столичного ТРЦ Cosmopolite Multimall (колишній Більшовик) і готелю з аналогічною назвою, офісного центру на вулиці Сурикова, 3 А (недалеко від Південного вокзалу), в якому працює МегаМаркет, ТРЦ Ультрамарин і будівлі біля станції метро Почайна (де раніше знаходився МегаМаркет, а зараз працює флагманський магазин Rozetka).

Партнери розділили мережу МегаМаркет і кінотеатрів Батерфляй (їх перейменували в Кіноман).

Деталі нової мережі

Перший магазин нової мережі Ultramarket відкриється в Києві в середині травня в ЖК San Francisco Creative House на проспекті Перемоги. Також бізнесмен планує провести ребрендинг ще двох своїх гіпермаркетів в ТРЦ Cosmopolite і на вулиці Сурикова, 3 А.

У грудні під брендом Ultramarket повинен почати роботу магазин на вулиці Глибочицькій, на місці закритого Ельдорадо. За словами бізнесмена, він викупив цю будівлю і будівлю, яке розташована за магазином Ельдорадо. Тут з’явиться офісний центр і гіпермаркет. Всі нові магазини будуть працювати в тій же ціновій категорії, що і МегаМаркет. Але в них планують розширити асортимент за рахунок екологічно чистих і крафтових продуктів, які будуть доставляти безпосередньо з невеликих ферм. Зміниться і дизайн магазинів.

Джерело: НВ

Читайте також –

В передмісті Києва: як виглядає МегаМаркет в селі Капітанівка (фотоогляд)

Про автора
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *