Arricano призначив нових фінансового та невиконавчого директорів

Arricano призначив нових фінансового та невиконавчого директорів

02.12.2022 11:15
  1721
Микола Маранчак

У команді Arricano нові призначення. Позицію фінансового директора зайняв Лаурі Рейнберга, невиконавчого директора – Міхаліс Майкл. Водночас Володимир Тимочко, який увійшов до Ради директорів у 2012 році, залишив посаду невиконавчого директора.

Про це йдеться у повідомленні Arricano на Лондонській фондовій біржі (LSE), – пише Interfax Україна. “Ми раді, що Лаурі, який зробив значний внесок в Arricano відтоді, як він приєднався до Групи в 2017 році, і Міхаліс, який має великий досвід комерційного керівництва, погодилися увійти до Ради директорів. Ми також хотіли б подякувати Володимиру за його значний внесок у прогрес, досягнутий Arricano за останні 10 років”, – процитовано у повідомленні слова генерального директора Arricano Анни Чуботіної.

За даними компанії, Лаурі Рейнберг, який приєднався до Arricano у жовтні 2017 року, раніше обіймав посаду фінансового директора цифрової банківської компанії Pocopay, що базується в Естонії, а до цього обіймав низку керівних посад у фінансовому відділі Swedbank. З 2007 до 2009 рік Лаурі обіймав посаду фінансового директора Retail Real Estate S.A., найбільшого на той момент акціонера Arricano.

Міхаліс Майкл має довгу професійну кар’єру в бізнесі та аудиторських послугах як індивідуальний практикуючий спеціаліст, так і партнер у KPMG Cyprus до виходу на пенсію минулого року. Майкл також має значний досвід роботи на українському ринку, оскільки у 2012–21 роках був головою Кіпрсько-української бізнес-асоціації.

Призначені члени Ради директорів не володіють акціями Arricano, зазначається у повідомленні.

Arricano Real Estate Plc спеціалізується на будівництві торгово-розважальних центрів, є одним із провідних розробників на ринку нерухомості України. Володіє та керує чотирьма торговими центрами в країні загальною площею 147 600 кв. м: РайON та Проспект у Києві, Сонячна галерея у Кривому Розі, City Mall у Запоріжжі. Компанії також належать 49,9% у ТРЦ Sky Mall та земельні ділянки для подальшого будівництва трьох об’єктів, що перебувають на стадії проектування. Компанія також здійснює будівництво київського ТРК Lukianivka.

Чистий прибуток Arricano Real Estate Plc за 2021 рік становив $37,9 млн, що в 1,8 раза більше за показник 2020 року. На грудень 2022-го акціонерами Arricano Real Estate Plc є Retail Real Estate O.U. разом з Dragon Capital Investments Limited, Deltamax Group O.U., Юрієм Полдом та Рауно Тедером. Сукупний пакет акцій Тедера становить 70,86%.

Читайте також

Призначення місяця в рітейлі та не тільки: McDonald’s, Ашан, Metro Cash&Carry, Arricano, Nhood Ukraine та інші


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку