Головна > Економіка > Держава > Dragon Capital купує в Київській області 50 гектар під склади
Dragon Capital купує в Київській області 50 гектар під склади

Dragon Capital купує в Київській області 50 гектар під склади

Антимонопольний комітет України (АМКУ) погодив придбання Dragon Capital контрольного пакета акцій компанії Корма Девелопмент.

Про це повідомляє Delo.ua з посиланням на АМКУ. Корма Девелопмент є власником ТОВ «Європоліс Проперті Холдинг», якому, в свою чергу, належать кілька ділянок загальною площею близько 50 га в Макарівському районі Київської області. Згідно Кадастрової карти України цільове призначення ділянок – будівництво та експлуатація складських приміщень. У 2015 році попередній власник активу оцінював земельні ділянки в 3,4 млн євро.

Це не перша інвестиція Dragon Capital в складську і торгову нерухомість. Так, в грудні минулого року був придбаний складський комплекс площею 31 508 кв. м в Бучі та виробничий комплекс площею 10 203 кв. м в Гостомелі Київської області. Сума угод не розголошується.

«Ці придбання відображають нашу віру в економічне відновлення в Україні в цілому та в логістичному секторі зокрема. Ми придбали два якісних комплекси, розташованих в правильних місцях і заповнених надійними орендарями. Наприклад, виробнича будівля в Гостомелі повністю здана в довгострокову оренду компанії Unilever, яка в 2016 році відкрила на його території чайну фабрику», – зазначив Володимир Тимочко, керуючий директор напрямку прямих інвестицій Dragon Capital.

Раніше Dragon Capital купила два логістичних комплекси класу «А» в Борисполі та селі Стоянка Київської області.

Також в минулому році інвесткомпанія закрила угоду з придбання львівського ТРЦ Victoria Gardens, а в 2016-м купила київський ТЦ Піраміда. Крім цього, їй належить частка в девелопері Arricano Real Estate і ряді інших об’єктів.

Довідка. Dragon Capital – заснована у 2000 році одна з найбільших інвесткомпаній України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром в держреєстрі зазначений громадянин Чехії, президент Європейської бізнес асоціації Томаш Фіала.

Читайте також –

Час купувати: найгучніші угоди 2017 року у ритейлі і девелопменті

Про автора