Varus проводить благодійний розпродаж «Дитинство без війни»

Varus проводить благодійний розпродаж «Дитинство без війни»

29.08.2022 10:12
  410
rau

Мережа супермаркетів Varus оголосила про старт благодійного розпродажу в рамках акції на підтримку проекту «Дитинство без війни». Згідно з умовами ініціативи, перші 1000 учасників, що задонатять на допомогу проекту білье 100 грн, отримають в подарунок пластикову бонусну картку мережі із зображенням творів-переможців конкурсу дитячого малюнку «Мій колір – синьо-жовтий».

Стати учасником благодійного розпродажу просто! Варто лише перевести на потреби проекту донат від 100 гривень одним платежем за посиланням, написати та заповнити Google-форму.

В формі треба прикріпити підтвердження платежу, вказати свої контактні дані та обрати супермаркет, в якому бажаєте отримати картку.

З початку повномасштабного вторгнення в Україну проект “Дитинство без війни” займається евакуацією до Туреччини дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування чи тих, які опинилися у складних життєвих обставинах. Varus долучився до ініціативи на початку серпня і на сьогодні, завдяки небайдужості клієнтів мережі, вже зібрано 187 050 грн.

Нині кожна дитина потребує, перш за все, безпеки. А також якісного харчування, навчання та різноманітного дозвілля. Ці питання наразі вирішують волонтери проекту за підтримки донорів та меценатів. Тому настільки важливо долучатися та допомагати дітям-сиротам.

Саме з метою залучити якомога більше меценатів та коштів задля допомоги нашим дітям, Varus ініціював благодійний розпродаж, в рамках якого перші 1000 благодійників отримають ексклюзивну пластикову бонусну картку мережі. В основі дизайну картки – патріотичний дитячий малюнок конкурсу «Мій колір – синьо-жовтий».

Окрім того, кожен охочий може долучитися до акції, що триває з 1 по 31 серпня. Варто лише придбати позначені спеціальними підцінниками товари в супермаркетах мережі. Одна гривня з покупки акційного товару буде перерахована на допомогу проекту «Дитинство без війни». В акції беруть участь різні продукти харчування й товари для дітей. Загалом – понад 200 позицій.

«Дитинство без війни» – це наймасштабніша приватна ініціатива з евакуації. Наразі в Туреччині перебуває понад 2 000 українських дітей-сиріт і евакуація продовжується. Всі кошти, зібрані в рамках проекту, йдуть для подальшої евакуації дітей-сиріт до Туреччини та утримання їх там. Діти перебуватимуть в евакуації до кінця війни.

Нагадаємо, що конкурс дитячого малюнку «Мій колір — синьо-жовтий» від Varus тривав з 30 липня до 10 серпня. Учасниками стали 410 діток різних вікових категорій. 10 кращих творів лягли в основу дизайну святкових діджітал-скінів бонусної картки в мобільному додатку Varus, які мережа випустила до Дня Незалежності. Окрім того, малюнки нанесені на ексклюзивну партію пластикових бонусних карток.

Довідка. Varus – національна мережа супермаркетів, що представлена на ринку продуктового рітейлу України компанією «Омега». Перший магазин мережі відкрився у 2003 році у Дніпрі, наразі загальна кількість 116 супермаркет у 25 містах України. Мережа Varus першою запровадила формат To Go. Він розрахований на клієнтів, які бажають зробити швидкі покупки, придбати готові страви, взяти хот-доги та напої з собою, а також перекусити та випити чаю, кави чи соку-фреш прямо в магазині.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку