
Novus відкрив новий супермаркет у Києві на провулку Балтійському (+фото)


Керівники структурних підрозділів ТМ «Родинна ковбаска» вирушили в гори, щоб підкорити вершину Хом’як, а також опанувати мистецтво емоційного інтелекту. Про тімбілдінг, емоційний інтелект та формування атмосфери довіри розповідає HR-директор «Родинної ковбаски» Ольга Глушко.
Будь-яке спілкування в неформальній обстановці зближує та допомагає формувати атмосферу довіри, більш ефективних комунікацій і взаємодії. Для того, щоб зробити рестарт або так зване «обнулення», спочатку ми вирушили в гори. Так наш мозок заспокоївся, ми відійшли від думок про роботу, на деякий час забули про всі справи на роботі та вдома.
Коли ти просто йдеш в горах 7 км вгору, а потім 7 км вниз, хочеш не хочеш, а мозок потроху заспокоюється, думки розсіюються, їх стає набагато менше.
Формуванню атмосфери довіри, вмінню цінувати один одного, бачити те, чого не видно в щоденній рутині, допомагають ще й природні умови. Потрібно долати звалені дерева, балки, болота, каміння, турбуватись один про одного. У таких ситуаціях люди починають більше і простіше взаємодіяти. Але, на жаль, це не так просто відтворювати в роботі.
Плануючи поїздку, ми домовилися, що кожен забезпечує харчами себе сам. Однак один із керівників подбав про те, щоб узяти з собою харчі, яких би вистачило всім. В результаті він нагодував всіх. Ми не звертаємо уваги на такі дії кожного дня, але в певних умовах наше сприйняття загострюється, стає тонкішим. Приємно вражають такі вчинки.
На зворотному шляху пішов дощ. Ми змушені були вдягнути дощовики і вирушити далі. Такі челенджі насправді дуже добре формують і випробовують команду!
Після гірського «обнулення» наступний день ми присвятили опануванню емоційного інтелекту. Допомагала нам Валерія Козлова – експерт та дослідник емоційного інтелекту, викладач у LvBS, лікар та автор праці «EQ boost». Керівники, готуючись до тренінгу, мали завдання прочитати цю книжку, оскільки саме на ній базувалася наша теоретична частина поїздки.
Ми назвали наш тренінг «Комунікація як спосіб досягнення цілей». Говорили про те, що людина – істота емоційна, тому вона завжди відчуває емоції, які виникають як наслідок різних подразників. Згадали також про комуністичне минуле, яке дуже впливає на формування нашої поведінки. Ідеологія комунізму вчить, що треба багато працювати, бути завжди охайним, чемним і т. д.
Друга частина тренінгу була більш практичною, ми розглядали різні кейси, говорили про те, як правильно вибудовувати діалог, як будувати лінгвістичні структури, як відокремлювати від себе емоції.
Ці два дні були дуже позитивними та емоційними, усі залишилися дуже задоволені і з таким піднесеним настроєм поїхали втілювати в життя те, що дізналися.
Обов’язково будемо робити такі проекти і в майбутньому. Гадаю, що той формат, у якому ми працювали цього разу, дуже добре підходить: перший день ми присвячуємо емоційному перезавантаженню, наступного дня запрошуємо експерта, який зможе передати нам корисну інформацію та покаже, як це працює на практиці.
Дякуємо всім учасникам тренінгу та Валерії Козловій за крутий досвід!