Фокстрот і Microsoft Україна домовилися розглянути потенційне співробітництво у сфері цифрової трансформації рітейлу

Фокстрот і Microsoft Україна домовилися розглянути потенційне співробітництво у сфері цифрової трансформації рітейлу

24.12.2020 01:00
  558
Дарія Осіїк

Група компаній Фокстрот (розвиває рітейл електроніки та побутової техніки під брендом “Фокстрот”) разом з Microsoft Україна розпочали переговори про потенційне співробітництво у галузі модернізації інформаційних систем. Основними напрямками потенційного партнерства стане допомога у цифровій трансформації, впровадженні рітейл-інновацій та сучасних технологій на базі платформ Microsoft. З цією метою сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння (МОВ).

Читати російською

Сьогодні перед роздрібними продавцями стоїть завдання не відставати від тенденцій цифрової економіки, коли клієнти мають можливість купляти де і коли завгодно. Відповідність цим змінам стала не тільки необхідністю, але й можливістю переосмислення власної бізнес-моделі, необхідної для забезпечення стійкого прибутку через інтеграцію нових технологій.

«Успіх у сфері рітейлу залежить від того, як компанії використовують технології та інформацію у своєму бізнесі, аби не тільки краще знати своїх клієнтів, але й краще обслуговувати їх шляхом розширення можливостей своїх співробітників, створення інтелектуального ланцюжка постачання та переосмислення досвіду роздрібу»,  –  говорить директор Microsoft Україна Ян Петер Де Йонг.

Інтелектуальні інструменти Microsoft успішно впроваджуються у роботу безліччю торгових мереж по всьому світу. Додатки з підтримкою штучного інтелекту дозволяють створювати унікальні, персоналізовані пропозиції. Розуміння потреб і очікувань клієнтів лежить в основі успішної стратегії роздрібної торгівлі. Такий підхід допомагає компаніям налагодити тісні зв’язки з кожним клієнтом.

Співзасновники ГК Фокстрот Валерій Маковецький і Геннадій Виходцев вважають важливою діджіталізацію роздрібної торгівлі, оскільки успіх рітейлерів залежить від використання інноваційних технологій: цифрові рішення забезпечують розуміння інтересів клієнтів та створюють інтелектуальний ланцюжок постачання.

Раніше у ГКФ почали співпрацю з акселератором у напрямку логістики, що істотно поліпшило складські процеси, та запустили проєкт з інноваційних способів доставляння товарів клієнтам.

«Крім того, Майкрософт допоміг ГКФ ефективно пройти локдаун, надавши у безкоштовне користування 6000 ліцензій Microsoft Office 365. Це дало можливість ефективно організувати віддалену роботу та використовувати сучасні засоби комунікацій і офісної роботи,  –   говорить голова ради засновників Групи компаній Фокстрот Геннадій Виходцев. – Подальша співпраця з Майкрософт дасть новий досвід ринку роздрібної торгівлі електронікою і побутовою технікою України в цілому, допоможе вивести на новий рівень досвід взаємодії з клієнтами і якість їх обслуговування».

«Сьогодні цифрові рішення є запорукою успіху розвитку омніканального формату рітейлера,  –  коментує голова наглядової ради Фокстрот Валерій Маковецький. – Використання хмарних технологій дозволить ГКФ першими в Україні пілотувати передові інновації Майкрософт, що впроваджуються в усьому світі. За допомогою продуктів від нашого цифрового партнера ми зможемо ефективніше здійснювати аналіз великих обсягів інформації, зібраних за допомогою інтернету речей у роздрібних магазинах, й поліпшити досвід взаємодії з клієнтами і партнерами».

Передбачається, що надалі сторони визначать найбільш ефективні сфери й формати співпраці.

Юридична довідка. Сторони цим прямо погоджуються, що для здійснення Потенційного співробітництва, як передбачено Сторонами у цьому МОВ, Сторони повинні будуть на наступному етапі укласти окрему угоду (угоди).

Справжній МОВ не є угодою, яка може бути приведена у виконання у примусовому порядку, а мається на увазі Сторонами як вираз поточних намірів Сторін. Жодна зі сторін не має наміру створювати будь-які юридичні права або зобов’язання для будь-якої сторони, у тому числі вимагати надалі укладення будь-якої зобов’язувальної угоди. Тільки письмова ліцензійна угода, підписана Microsoft Ireland Operations Limited, може створити ліцензійну угоду між Microsoft і її клієнтом, що має обов’язкову юридичну силу.

Про Групу компаній Фокстрот. Група компаній ФОКСТРОТ розвиває бренди «Фокстрот. Техніка для дому », а також DEPO’t Center та Fantasy Town (управління нерухомістю в ГК ФОКСТРОТ).

Бренд Фокстрот є омніканальним (офлайн і онлайн -оргівля): станом на 2020 рік налічує 162 магазини загальною торговою площею 153 тис. кв. м. у 90 обласних і районних центрах України та інтернет-магазин FOXTROT.UA, трафік відвідування якого досягає 9 млн користувачів на місяць. Рітейлер визнано одним з найбільш “оцифрованих” брендів України у 2020 році (5 позиція у ТОПі-15 у рейтингу журналу Кореспондент). Наприкінці 2020 року рітейлер першим у сфері рітейлу електронікою почав впровадження програмної каси й електронного чеку у всіх роздрібних магазинах та в інтернет-магазині foxtrot.ua. Також бренд активував опцію для оплати товарів і послуг за допомогою свого чат-бота у Viber з застосуванням віртуального гаманця (Apple Pay / Google Pay).

Про Microsoft. Microsoft (Nasdaq “MSFT” @microsoft) забезпечує умови для цифрової трансформації в епоху «інтелектуальної хмари» і «інтелектуальних технологій». Місія компанії  –  дати можливість кожній людині й організації на планеті досягти більшого.

Читайте також –

Оновлені магазини Фокстрот відкрилися в Ужгороді та Маріуполі


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку