Зміна CEO в Auchan Україна. Вперше компанію очолить українка – Марта Труш

Зміна CEO в Auchan Україна. Вперше компанію очолить українка – Марта Труш

01.03.2023 01:16
  4713
Іван Зайцев

Компанію Auchan Україна очолить Марта Труш, замість Вікторії Луценко, яка призначена генеральним директором Auchan Угорщина.

Як повідомила RAU прес-служба мережі, Вікторія Луценко керувала Auchan в Україні протягом п’яти років. За цей період компанія перетворилася на мультиформатну і фіджитальну – новe позиціонування марки, завершення поглинання та трансформація мережі гіпермаркетів Караван, запроваджено нову фіджитальну стратегію та план розвитку, зокрема була посилена електронна комерція, а також відбулося відкриття напрямку proximity і перших інноваційних точок продажів – Auchan Pick up point.

“Стабілізація бізнес-процесів після злиття з іншої мережею, зміна стратегії, пандемія та війна – ці роки були непростими, але дуже насиченими. Однак кожного разу ми знаходили рішення, як бути кращими для наших клієнтів. Зокрема, в останній рік ми разом доклали великих зусиль, щоб залишати відкритими наші магазини з перших днів війни, покривати потреби наших клієнтів, а також надавати гуманітарну підтримку українцям. Пишаюся тим, що було зроблено за ці п’ять років в Україні разом із командою та дякую їм“, – підсумовує Вікторія.

Марта Труш, яка очолить компанію вже з березня, має глибинне знання локального ринку та підприємства, адже працює в Auchan Україна понад 10 років і має різносторонній досвід в рітейлі, зокрема в операційній діяльності магазинів, у продажах та управлінні комерцією, у трансформації та в людських ресурсах.

За словами Марти зараз основний пріоритет для неї та усіх 5000 українських співробітників – продовжити допомагати населенню країни та робити внесок у відбудову економіки України. Зокрема за підтримки групи відкривати і надалі нові магазини, після вже відкритих торгових точок у Бучі, Ірпені та Києві; створювати робочі місця; надавати унікальну та відмінну пропозицію задля покращення добробуту та купівельної спроможності українців. Віримо у перемогу та наближаємо її разом!

Марта – перша українка, яку призначили генеральним директором в Auchan Україна, що підтверджує віру групи у потенціал України та локальних команд.

Довідка. Auchan Україна – український рітейлер з французьким корінням. Перший магазин було відкрито у 2008 році у Києві. Зараз мережа налічує понад 40 магазинів – гіпермаркети, супермаркети, магазини біля дому, pick up points, а також електронну комерцію по всій країні. Основна місія Auchan Україна – надавати якісні товари та послуги українцям, підвищуючи їх добробут та піклуючись про здоров’я.

Основна місія у воєнний період – забезпечувати населення товарами першої необхідності, вести гуманітарну та волонтерську діяльність, підтримувати українську економіку та бути надійним тилом для наближення перемоги.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку