Юлія Бадрітдінова призначена CEO McDonald’s на ринках України, Чехії та Словаччини

Юлія Бадрітдінова призначена CEO McDonald’s на ринках України, Чехії та Словаччини

02.08.2022 04:00
  4322
Микола Маранчак

Генеральний директор McDonald’s Україна розширює свою посаду та відповідатиме за три ринки – Україну, Чехію та Словаччину, які входять до одного бізнес-підрозділу, що включає 11 європейських ринків у складі McDonald’s.

Як повідомила RAU прес-служба мережі, призначення оголошене з 1 серпня 2022 року. Юлія замінить Дена Кемпа, попереднього генерального директора Чехії та Словаччини, який перейшов на посаду старшого директора з франчайзингу в корпорації McDonald’s.

Юлія Бадрітдінова очолює McDonald’s Україна останні три роки. На своїй попередній керівній посаді в McDonald’s Україна вона відповідала за маркетинг, аналіз поведінки споживачів і бізнесу, функцію корпоративних комунікацій і стратегічне планування в компанії. Загалом вона працює в компанії вже більше 11 років.

До приходу в McDonald’s Юлія обіймала маркетингові посади у сфері ресторанів швидкого обслуговування, а також в Nestle Confectionary та рекламному агентстві Saatchi&Saatchi. Юлія вважає, що для досягнення амбітних бізнес цілей потрібен цілісний підхід до створення унікального клієнтського досвіду та досвіду працівників, що неможливо без глибокого розуміння стратегії та занурення в деталі. Цей підхід спрацював в Україні і приніс високий рівень довіри до бренду McDonald’s в Україні (понад 60%).

Нагадаємо, поки через війну ресторани McDonald’s в Україні залишаються закритими, компанія підтримує команду з понад 10 000 осіб, продовжуючи виплачувати заробітну плату. Окрім того, компанія передала понад 700 тонн продукції на гуманітарні потреби. Спільно з «Фундацією Дім Рональда Макдональда» McDonald’s ініціювала та реалізувала програми гуманітарної допомоги для підтримки українців. Українські родини вже отримали більше 75 000 продуктових наборів, а допомогу з обладнанням і медикаментами отримали 26 лікарень.

Юлія Бадрітдінова активно підтримує благодійність та соціальні справи. Саме під її керівництвом у 2016 році було створено «Фундацію Дім Рональда Макдональда» в Україні, де вона зараз є головою наглядової ради.

Довідка. McDonald’s в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 року в Києві. Компанія налічує більше 100 ресторанів у 25 містах України. Ресторани наразі зачинені з міркувань безпеки. McDonald’s щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. 

Читайте також

McDonald’s готується до відновлення роботи в Україні – ЗМІ


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку