Dragon Capital

Dragon Capital

Dragon Capital — одна з найбільших груп компаній, що працюють у сфері інвестицій та фінансових послуг, та надають повний спектрінвестиційнобанківських та брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Dragon Capital здійснює брокерські операції з акціями таборговими інструментами, супровід угод із залучення капіталу, прямі інвестиції та управління активами. Компанія заснована у 2000 р. в Києві. Міноритарним пакетом Dragon Capital з 2007 року володіє Goldman Sachs, один з найбільших банків у світі.

Брокерський відділ Dragon Capital є найбільшим українським торговцем акціями – третина торгів на Українській Біржі (UX) проходить за участі компанії. Dragon Capital – впливовий учасник українського ринку боргових інструментів. Підрозділ боргових ринків Dragon Capital залучає позиковий капітал для провідних підприємств і банків Україні шляхом розміщення гривневих облігацій та єврооблігацій, організації структурованого фінансування та двостороннього боргу. Департамент торгових операцій з борговими цінними паперами є одним з основних гравців як на локальному ринку, так і в сегменті українських єврооблігацій, та виступає маркет-мейкером по широкому спектру українських боргових інструментів.

Інвестиційно-банківський підрозділ Dragon Capital успішно провів більш ніж 100 транзакцій на загальну суму більше 5 млрд. дол., включаючи транзакції із залучення акціонерного та боргового капіталу, а також угод із злиття та поглинання для провідних українських компаній.

Авторитетний журнал Euromoney неодноразово визнавав Dragon Capital найкращою інвестиційною компанією України (2002, 2004-2008, 2015, 2016). Рейтинги Thomson Reuters Extel постійно відзначають лідерство аналітичної команди Dragon Capital (2007-2009, 2011, 2013 – 2016 р.). Компанія отримала нагороди фінансового видання Emea Finance як кращий брокер України та кращий інвестиційний банк України (2013, 2014).

Українська біржа визнала Dragon Capital лідером фондового ринку України (2010-2015). Якість послуг Dragon Capital відзначена перемогою в Cbonds Awards у категоріях «Краща команда відділу продажів» та «Краща аналітика по ринку акцій» (2010-2013, 2016).

Вебсайт: http://dragon-capital.com

До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня