Головна > Новини > Звіти > Vodafone Retail за півроку наростив продажі на 26% до 527 млн грн
Vodafone Retail за півроку наростив продажі на 26% до 527 млн грн

Vodafone Retail за півроку наростив продажі на 26% до 527 млн грн

Продажі Vodafone Retail – роздрібного підрозділу українського телеком-оператора Vodafone – в першому півріччі 2020 року зросли на 26%, незважаючи на значний спад продажів у другому кварталі.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомляє сайт Retailers.ua, телеком-оператор Vodafone випустив консолідовану звітність за перше півріччя 2020 року. З якої випливає, що продажі в роздрібній мережі зросли на 26% за цей період, не дивлячись на значне падіння в другому кварталі.

За даними звітності консолідовані ритейл-продажу за перше півріччя склали 527 млн грн, з них 409 млн грн припало на продаж роздрібним клієнтам, а 118 млн грн – на продаж між компаніями групи. Таким чином, загальні ритейл-продажі за перше півріччя зросли на 26% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, продажі клієнтам – на 25%, внутрішньо групові продажі – на 28%. Тоді як продажі роздрібних магазинів різко впали, основне зростання клієнтських продажів припало на інтернет-магазин, продажі якого зросли в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 719%.

При цьому, в консолідованій звітності Vodafone за другий квартал 2020 року говориться про те, що продажі товарів скоротилися на 35 млн грн за цей період, в квітні в порівнянні з березнем продажі впали на 63% і повернулися до докарантинного рівня під кінець червня.

Пандемія вплинула на роботу власної роздрібної мережі Vodafone. Часткове закриття магазинів на карантині спричинило скорочення доходів від власного ритейлу, а також зростання збитку в середньому на магазин. Компанія проводить перегляд вартості оренди торгових точок всієї мережі, з подальшими планами з  релокації магазинів там, де цього зробити не вдасться. Вихід на рентабельність, яку планувалося досягти в 2020 р, Vodafone Retail очікує в 2021 р

Vodafon Retail входить в групу компаній Vodafone і займається продажем смартфонів в роздріб. На кінець червня компанія управляла більш, ніж 550 магазинами Vodafone на території України, з яких 190 власних, інші – франчайзингові магазини під вивіскою Vodafone, які здійснюють власну господарську діяльність.

Джерело: Retailers.ua

Читайте також –

Vodafone відкрив флагманський технохаб в будівлі столичного Головпоштамту (+фото)

Про автора