Всеукраїнська мережа YUKІ відкрила новий магазин у місті Рівне

Всеукраїнська мережа YUKІ відкрила новий магазин у місті Рівне

26.12.2023 08:30
  1212
Валерія Байда

15 грудня 2023 року мережа магазинів раціонального сімейного шопінгу YUKI відкрила магазин у місті Рівне, який став 15-м в мережі. Нова торгова точка розташована на першому поверсі ТРЦ Екватор за адресою вул. Кулика і Гудаченка, 23 та займає площу понад 1400 кв. м. 

Під час святкового відкриття клієнтам магазину давали дуже великі пакети. Розмір їх був настільки великий, що, насправді, привертав до себе увагу. Мабуть, в компанії хотіли показати, що, зайшовши в YUKI, з маленьким пакетиком вийти не вдасться.

 

Завдяки величезній площі в торговельному залі розмістилося понад 100 000 товарів — одяг для дорослих та дітей, взуття, товари для дому, іграшки, товари для творчості та найрізноманітніші аксесуари.

А щоб дітлахам було цікаво та весело, спеціально для них YUKI створили ігрову зону, де малеча може виплеснути свою енергію або відпочити.

Відкриття магазину супроводжувалося конкурсами, розіграшом призів. Умови акції були прості: купуй на 500 грн, та отримай можливість виграти приємні подарунки до новорічних свят.

“Ми усвідомлюємо, що розвиток мережі та створення нових робочих місць є дуже важливим для підтримки економіки. Крім того, це є доказом того, що навіть у такий складний для нашої країни період розвиток є можливим при належних цілях та стратегії, відповідальних співробітниках та вдячних клієнтів”, – повідомила прес-служба компанії.

Довідка. YUKI – українська компанія-власник мережі магазинів сімейного шопінгу з власними торговими марками, виробництвом на фабриках України та Туреччини. YUKI – компанія повного циклу. До структури компанії входить роздрібна мережа, e-commerce, власний NPD департамент, виробництво, логістика, та розподільний центр. Компанія YUKI працює без посередників – це дає можливість гарантувати якість та безпечність продукції, пропонувати найкращу ціну, а також швидкість.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ, зокрема,...
time icon  
  48
Усі новини ринку