Under Armour відкриває магазин в одеському ТРЦ Riviera

Under Armour відкриває магазин в одеському ТРЦ Riviera

26.10.2018 02:11
  237
Ukrainian Retail Association

Другий в Одесі магазин популярного американського бренду спортивних товарів Under Armour почне роботу вже 1 листопада.

Як повідомила RAU прес-служба торгово-розважального центру, торгова точка буде відкрита поруч з магазином бренду Bershka іспанської групи Inditex. Її площа складе майже 320 кв. м. Цей магазин стане вже шостим в українській мережі бренду, який в нашій країні по франшизі представляє компанія MD-Fashion. Остання вивела Under Armour на український ринок в минулому році, відкривши першу торговельну точку в столичному ТРЦ Sky Mall.

Under Armour – це виробник спортивного екіпірування та обладнання, який перевернув розуміння образу спортсменів в світовому масштабі. Інноваційна продукція бренду, розроблена з метою зробити всіх спортсменів краще, продається по всьому світу для атлетів різних рівнів підготовки. Штаб-квартира Under Armour знаходиться в Балтіморі, штат Меріленд.

Довідка. ТРЦ Riviera – один з найбільших торгово-розважальних центрів в південних областях України. У ТРЦ працюють понад 230 магазинів відомих міжнародних і українських марок, кінотеатр на 9 залів, кафе і ресторани, боулінг на 16 доріжок, картинг, розважальний комплекс для дітей і багато іншого. Загальна площа – 85 000 кв. м, орендна – 65 000 кв. м, паркінг розрахований на 2500 машиномісць.

Читайте також –

Intersport відкриває найбільший в Україні аутлет-магазин спорттоварів


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Блиск поп-культури у кристалах Swarovski: як перша креативна директорка компанії змінює стратегію бренду

Блиск поп-культури у кристалах Swarovski: як перша креативна директорка компанії змінює стратегію бренду

Перша в історії креативна директорка компанії Swarovski Джованна Енгельберт працює над тим, щоб бренд став привабливим для...
time icon  
  152
Усі новини ринку