Головна > Новини > Відкриття > Rozetka відкрила перший шоу-рум у Західній Україні (фотоогляд)
Rozetka відкрила перший шоу-рум у Західній Україні (фотоогляд)

Rozetka відкрила перший шоу-рум у Західній Україні (фотоогляд)

Один із найбільших українських рітейлерів продовжує розширювати географію своєї присутності в регіонах

Цей матеріал доступний російською мовою

18 травня Rozetka відкрила перший шоу-рум у Західній Україні. Він розмістився на проспекті Червоної Калини, 36 (ТЦ Шувар), у Львові. Про це RAU повідомили у прес-офісі компанії.

Торговельна зала займає площу 330 кв. м, тут розташований магазин із базовим асортиментом товарів (продукти, дрібна електроніка), велика зона видачі інтернет-замовлень, в тому числі габаритних, примірочна та відділ сервісної підтримки, де можна оформити повернення або заміну товару, скористатися послугами ремонту або налаштування електроніки.

«Під час карантину в Rozetka з’явилося дуже багато клієнтів, які раніше не купували онлайн. Переважна більшість із них — мешканці регіонів, — коментує Євген Образок, директор із маркетингу Rozetka. — Тож природно, що ми хочемо бути до них ближче, надавати максимально комфортний сервіс і можливість зручно купувати будь-що з 3 млн товарів, представлених на Rozetka. За останні шість місяців ми відкрилися у Дніпрі, Житомирі, Чернігові, Білій Церкві, Ірпені, збільшили присутність у Києві. Другу точку видачі у Львові відкриємо вже 29 травня».

Нагадаємо, що свій перший фізичний супермаркет найбільший інтернет-магазин України відкрив у 2017 році. У 2018-му він поширив свою присутність, відкривши з півдесятка точок у Києві, а у серпні 2018 року – вийшов за межі столиці, відкривши торгову точку в Одесі. Наразі, окрім Києва та Одеси, рітейлер присутній у Дніпрі, Львові, Чернігові, Житомирі, а також в Броварах, Ірпені і Білій Церкві Київської області а всього під брендом Rozetka працює 20 об’єктів та чотири мобільні точки видачі.

Читайте також –

Rozetka відкрила міні-відділення у приміщеннях державного оператора Укрпошта

Про автора