Головна > Новини > Відкриття > Інтернет йде в офлайн: Rozetka відкрила другу точку в Одесі, третя – на черзі
Інтернет йде в офлайн: Rozetka відкрила другу точку в Одесі, третя – на черзі

Інтернет йде в офлайн: Rozetka відкрила другу точку в Одесі, третя – на черзі

Магазин Розетка відкрився в Київському районі Одеси. Точка стала другою в місті.

Рітейлер продовжує розвивати офлайн-напрямок: точка видачі замовлень і виставковий зал з’явилися в Одесі по вулиці Гайдара, 13 А. Нагадаємо, перший магазин і точка видачі була відкрита в кінці серпня на селищі Котовського, за адресою Сахарова, 1 Б. Обидві точки дублюють за форматом київське представництво Rozetka – в ТРЦ Шоколад на вулиці Костянтинівській, 71. Як вона виглядає, можна побачити у фоторепортажі RAU.

Одеський магазин розташовується на 400 кв. м, 200 з яких займає склад. У торговому залі працює відділ реєстрації, 10 віконець видачі інтернет-замовлень, кілька кас, стійка інформації, сервісний відділ, куди користувачі можуть звертатися зі скаргами, примірочні кабінки і міні-алко-маркет.

По центру залу розташовуються стелажі з тематичними товарами – зараз це товари для школи. Всього в Одесі буде працювати три точки – ще одна відкриється ближче до листопада.

Нагадаємо, Rozetka також орендувала приміщення площею 1500 кв. м у Укрпошта в центрі столиці, на Хрещатику, на першому поверсі будівлі, з входом з Майдану Незалежності. Зараз в будівлі Головпоштамту йде ремонт. За оптимістичними прогнозами, магазин там запуститься в жовтні-листопаді цього року.

У вересні компанія провела ребрендинг.

Читайте також –

Нова Rozetka: як і навіщо найбільший інтернет-магазин країни змінив логотип

Про автора
Дарья Златьева

Журналист

Всі статті від автора