Головна > Новини > Відкриття > Новини DIY: IKEA, Leroy Merlin, Епіцентр, Miniso та інші
Новини DIY: IKEA, Leroy Merlin, Епіцентр, Miniso та інші

Новини DIY: IKEA, Leroy Merlin, Епіцентр, Miniso та інші

Старт інтернет-магазину IKEA в Україні, новий Leroy Merlin в Києві, кредит Епіцентр, онлайн-продажі Miniso через Google-таблицю та інші новини сегменту магазинів товарів для дому та затишку.

Старт інтернет-магазину IKEA в Україні

Придбати товари шведської корпорації в Україні відтепер можна офіційно онлайн. Як повідомляється у прес-релізі компанії, наразі шведський рітейлер пропонує українським покупцям близько 3600 товарів для дому всіх категорій. Замовлення можна зробити на сайті www.ikea.ua.

Покупці мають можливість обирати, де та як забрати свій товар – в одному з пунктів для отримання замовлень у Києві безкоштовно або за допомогою послуги доставки додому. Вже готові розпочати роботу два пункти – у ТЦ Rive Gauche на Лівому березі Дніпра та у об’єкті Metro Cash & Carry. Служба доставки організована у співпраці з компанією DB Schenker. При цьому рітейлер попереджає про можливі затримки доставки товарів протягом перших кількох днів роботи.

Після запуску інтернет-магазину IKEA планує якнайшвидше відкрити свій магазин у новому міському форматі (city store) у Києві. Компанія нещодавно підписала договір оренди з торгово-розважальним центром Blockbuster Mall.

Leroy Merlin відкриє 29 травня новий магазин в Києві

Про це RAU повідомили представники ТРЦ і БЦ Retroville. “29 травня відкриється перша черга торговельно-розважального центру. Зокрема, почнуть роботу або знаходяться на фінальній стадії ремонтних робіт продуктовий супермаркет Novus і DIY-гіпермаркет Leroy Merlin”, – говориться в повідомленні торгово-розважального центру. Площа будівельного гіпермаркету складе 4805 кв. м.

Нагадаємо, крім DIY-гіпермаркету Leroy Merlin в Retroville також працюватимуть «Галерея Деко» (1364 кв. м), де буде представлений широкий асортимент посуду, домашнього текстилю, подарунків та канцелярії, а також магазин данського бренду JYSK (1306 кв. м), точки мереж Novodom, Franke та інші.

Епіцентр отримав 5,3 млн євро кредиту від Raiffeisen Bank

Австрійський Raiffeisen Bank профінансує закупівлю обладнання для нового фулфілмент-центру компанії Епіцентр К. Як повідомила RAU прес-служба компанії, у межах довгострокової співпраці з Епіцентр К Raiffeisen Bank відкрив кредитну лінію у розмірі майже 5,31 млн євро строком на п’ять років. Ці кошти підуть на закупівлю високотехнологічного обладнання голландського виробника Vanderlande Industries B.V. Це обладнання буде використано для відкриття інноваційного фулфілмент-центру “Калинівка” складською площею 73 000 кв. м. Він буде працювати на території однойменного логістичного центру компанії Епіцентр у Васильківському районі Київської області.

Цей сучасний автоматизований логістичний центр буде використовуватися рітейлером для обслуговування замовлень онлайн-торгівлі. Він забезпечуватиме максимальний асортимент, швидкість доставки та зручність для клієнтів інтернет-магазину epicentrk.ua. Його відкриття заплановане на другу половину 2020 року.

В компанії відзначають, що відсоткова ставка за кредитною лінією встановлена на рівні шестимісячної ставки EURIBOR плюс маржа. Страхове покриття за кредитною лінією здійснюватиметься голландською державною гарантією, виданою експортною кредитною агенцією Atradius Dutch State Business N.V.

Miniso запустили в Україні онлайн-продажі

Про це рітейлер повідомив на своїх офіційних ресурсах. “Ми відкриваємо онлайн-продажі, тому що більше не можемо чекати! Доки наш інтернет-магазин у розробці, Мінісо пропонує вам експрес-версію”, – написали в компанії. Так, замість інтернет-магазину, Miniso пропонують обрати товари з файлу Google-таблиці.

Для здійснення замовлення необхідно надіслати запит на корпоративну пошту бренду, “чітко вказавши у листі штрих коди бажаних товарів із списку та їх кількість”. Доставка замовлень здійснюється Нова пошта за умови повної передплати.

JYSK вклали в розвиток власної логістики 200 млн євро

Данська роздрібна мережа JYSK, що спеціалізується на продажу меблів, постільної білизни та інших товарів, витратить на розвиток власної логістики 200 млн євро, – повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logistik-heute. Спочатку буде побудований логістичний центр поблизу Будапешта. Загальна площа об’єкта складе 560 000 кв. м, з них – 143 000 кв. м складів.

Будівельні роботи повинні початися вже в цьому місяці. Як повідомили представники компанії, завдяки цьому логістичному центру покращиться обслуговування клієнтів у Центральній Європі. Введення в експлуатацію заплановано на 2022 рік.

Читайте також

Новини DIY: Епіцентр, IKEA, Leroy Merlin, JYSK та інші

Про автора
Николай Маранчак

Журналист / Head of Digital Marketing Ассоциации ритейлеров Украины

Всі статті від автора