Головна > Новини > Відкриття > Всеукраїнська мережа Лео Кераміка відкриє у Києві магазин у новому зручному форматі
Всеукраїнська мережа Лео Кераміка відкриє у Києві магазин у новому зручному форматі

Всеукраїнська мережа Лео Кераміка відкриє у Києві магазин у новому зручному форматі

Відкриття нового об’єкту відбудеться вже завтра, 3 жовтня, і це буде 27-й магазин бренду Лео Кераміка в Україні, та третім у Києві.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Як повідомила RAU прес-служба компанії, новий магазин розташований у столиці на проспекті Визволителів, 17. Він має декілька особливостей, що відрізняють його від інших. Його фішка – в унікальному, ретельно підібраному асортименті, що складається виключно з ексклюзивних колекцій та новинок. Вибрані найкращі колекції плитки, сантехніки, ламінату та дверей рітейлер зумів ефективно розмістити на комфортній площі. Такий підхід зможе задовольнити вимоги навіть найвибагливіших споживачів і швидко залучити киян до магазину нового формату.

Більшість асортименту, що представлений у Лео Кераміці – результат ретельного професійного відбору, який спеціалісти рітейлера здійснюють безпосередньо на фабриках та імпортують товар в Україну з Польщі, Італії, Іспанії, Індії та інших країн. Ці виняткові колекції представлені на брендових стендах Home Tiles, що складаються з підбірки новинок, стильних фактур та концепцій керамічних плиток, цікавих кольорових рішень та форматів.

В честь відкриття Лео Кераміка організовує грандіозні акції та подарунки для усіх клієнтів.

Окрім керамічної плитки, в асортименті є чимало інших товарів: просторі відділи сантехніки, а також ламінату, паркету та дверей, що представлені ретельно відібраними новинками та хітами продажів.

Так як Лео Кераміка – топовий імпортер керамічної плитки в Україні, це дає можливість формувати власний асортимент цікавих колекцій та потужні складські програми. Також варто зазначити, що значну кількість товарів керамічної плитки, сантехніки, ламінату та дверей  компанія зберігає на власних складах, тож покупцеві не доведеться довго чекати доставку обраного товару. Наявність товару на складі особливо важлива в складний час пандемії й періодичного закриття кордонів як України, так і інших держав.

Нагадаємо, що Лео Кераміка – це всеукраїнська мережа магазинів оздоблювальних матеріалів, в яких представлена керамічна плитка, сантехніка, ламінат, паркет, двері, шпалери, люстри та інші матеріали для ремонту. Наразі мережа налічує 26 магазинів в 22-х містах України. Компанія активно розвиває мережу фізичних магазинів, впроваджує нові формати торгівельних точок, а також багато уваги приділяє розвитку онлайн-напрямку і власного інтернет-магазину leoceramika.com.

Читайте також –

Новини DIY: Епіцентр, Нова Лінія, Агромат, IKEA та інші

 

Про автора