Ювелірний бренд Kochut відкриє перший в Україні шоу-рум в Києві

Ювелірний бренд Kochut відкриє перший в Україні шоу-рум в Києві

14.12.2018 08:10
  681
Микола Маранчак

Перший шоу-рум Kochut почне роботу в тестовому режимі 17 грудня на Тарасівській, 6 А. В ньому будуть представлені ювелірні прикраси і меблі Kochut.Woodworks.

Про це RAU розповів один із засновників сімейного бізнесу ювелірного бренду Kochut.Handcrafted Jewelry Юрій Кочут: “Шоу-рум, розташований поруч з червоним корпусом Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В ньому буде працювати два зали – один тільки для ювелірних прикрас, інший – для виробів з дерева. З недавніх пір ми виробляємо ексклюзивні столи з епоксидною смолою під брендом Kochut.Woodworks. В Україні цей напрямок тільки зароджується”.

Братство персня

Всерйоз про відкриття шоу-руму в столиці брати Кочут задумалися влітку 2018 року. Кілька місяців провели в пошуках відповідного приміщення, поки не зупинилися на просторі з двома залами загальною площею 78 кв. м. В меблевому відділі будуть представлені обідні, журнальні і кавові столи, а також панно з натурального дерева та надміцного полімеру. У ювелірному залі – кільця з білого і жовтого золота, срібла, а також сережки і кулони. Більшість виробів буде в одному екземплярі і розмірі, тому Кочути вирішили за краще поки не використовувати слово “магазин”, зупинившись на слові “шоу-рум”.

“За останні кілька років до нас була величезна кількість звернень, щоб ми відкрили магазин Kochut в Києві. В тому числі, нам пропонували зробити це за нас, – розповідає Юрій. – Ми розуміли, що людям важливо побачити наживо, переконатись в якості, покрутити виріб в руках, приміряти його, відчути енергетику. Більшість наших клієнтів проживає в Києві, тому вибір міста був для нас очевидний”.

Справа майстрів

Бренд Kochut заснували в 2013 році три брати – Юрій, Роман та Ігор Кочути. Спочатку вони виготовляли ювелірні вироби з металу і дорогоцінних каменів, а з недавніх пір — столи та інші вироби з дерева, які досі в Україні можна було замовити лише при майстерні виробників в Ужгороді.

Незважаючи на велику популярність бренду в українських соцмережах (а в одному тільки Facebook у Kochut понад 300 000 шанувальників), перший шоу-рум компанії відкрився у Відні партнером братів Екою Майнфарт. У жовтні 2018 року торгова точка відсвяткувала першу річницю. Захід відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Австрія Олександр Щерба, лідер гурту Тартак Сашко Положинський та інші.

“Вироби Kochut популярні не тільки серед австрійців або української діаспори, а й серед німців, – уточнює Юрій Кочут. – Про прикраси частіше дізнаються через Instagram – в Європі реклама в соцмережах працює точно також, як і в Україні. Хтось робить онлайн-замовлення, хтось приїжджає в магазин особисто”.

Водночас він зазначає, що в Австрії працювати не просто, оскільки конкурувати доводиться одночасно з відомими світовими брендами, мас-маркетом і ювелірами, які працюють на цьому ринку вже в третьому поколінні.

Читайте також –

Роман Кочут, співзасновник ювелірного бренду Kochut: Нас троє – в цьому секрет успіху


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку