Головна > Новини > Відкриття > JYSK відкрив четвертий магазин у Дніпрі – в ТРЦ Приозерний
JYSK відкрив четвертий магазин у Дніпрі – в ТРЦ Приозерний

JYSK відкрив четвертий магазин у Дніпрі – в ТРЦ Приозерний

Торговельна точка площею понад 1300 кв. м провідного даньского бренду товарів для дому та затишку  розпочала роботу 14 жовтня.

Як повідомила RAU прес-служба мережі, це четвертий об’єкт компанії у місті Дніпро. Він відкрився у ТРЦ Приозерний за адресою вул. Боброва, 1. У новому магазині загальною площею 1312 кв. м покупцям будуть доступні товари для затишку та комфорту вдома.

Євген Іваниця, виконавчий директор компанії JYSK, прокоментував відкриття: «Мережа JYSK постійно вдосконалюється для наших клієнтів, тож ми раді представити ще один магазин у Дніпрі. Незважаючи на карантинні обмеження, наша компанія продовжує розвиватися, ми не збавляємо темпи, а навпаки — нарощуємо їх. Нас мотивують наші покупці — вони люблять скандинавський затишок, вони цінять європейську якість та вигідні пропозиції, вони звикли до високого рівня сервісу. Все це повною мірою задовольняє бренд JYSK».

Відтепер у Дніпрі налічується вже чотири магазини мережі. Окрім ТРЦ Приозерний, вони працюють у ТЦ Apollo (вул. Тітова, 36), на вул. Січеславська набережна, 31 А, а також в ТК Наша Правда (пр. Слобожанський, 31 Д). Усі магазини JYSK працюють з виконанням чинних вимог МОЗ, щоб забезпечити покупцям максимально комфортний та безпечний шопінг.

Читайте також –

Євген Іваниця, JYSK: Відбувається симбіоз офлайн і онлайн-торговлі

Про автора