JYSK відкрив магазин у ТРЦ Sofia Mall в Київської області (+фото)

JYSK відкрив магазин у ТРЦ Sofia Mall в Київської області (+фото)

20.07.2023 03:00
  1030
Микола Маранчак

20 липня скандинавська мережа JYSK відкрила новий магазин у ТРЦ Sofia Mall, Софіївській Борщагівці Бучанського району Київської області, на пр. Героїв Небесної Сотні, 24/83.

Як повідомила RAU прес-служба мережі, новий магазин має площу 1280 кв. м, а також додатковий зовнішній майданчик для виставки садових меблів площею майже 100 кв. м. Як і всі нові магазини JYSK, цей магазин побудований відповідно до сучасної концепції мережі “3.0”, із новим освітленням та просторим дизайном, зональним розміщенням товарних категорій для більш комфортних покупок. Новий формат означає ширший вибір для покупців та кращу презентацію товарів, що своєю чергою робить процес покупки більш зручним та комфортним. Окрім того, у магазинах з новою концепцією покращена ергономіка для персоналу – адже це означає більше простору, краща викладка товару тощо.

З нагоди відкриття на покупців традиційно чекатимуть акційні пропозиції, а також – можливість долучитися до благодійної акції – збору на медикаменти для дитячої лікарні в Київській області.

«JYSK розширює географію магазинів в Україні. Ми бачимо попит на наші товари як у містах-мільйонниках, так і в містах-супутниках, які пропонують нову якість життя мешканцям міст-агломерацій. Ми раді сприяти позитивним змінам у домівках наших покупців і ставати в нагоді в зручний час і зручному місці», – коментує Country director JYSK в Україні Євген Іваниця.

До цього з початку 2023 року мережа JYSK відкрила три нових магазини та оновила роботу двох чинних магазинів. До кінця літа очікується відкриття ще двох нових магазинів – у м. Кам’янське Дніпровській області та у Дрогобичі у Львівській області, а також реорганізація одного з київських магазинів у новий формат. Наразі мережа налічує 88 магазинів. В компанії зазначають, що ця цифра має збільшитися до 100 вже у 2024 році.

Довідка. JYSK – це міжнародна мережа магазинів зі скандинавським корінням, яка пропонує товари для облаштування простору у будь-якому будинку та саді. В мережі працює понад 3200 звичайних та онлайн-магазинів у 48 країнах. Засновник Ларс Ларсен відкрив свій перший магазин у Данії у 1979 році. Нині в JYSK працює понад 30 000 людей. JYSK – частина сімейної Lars Larsen Group. Виторг JYSK у 2021/22 фінансовому році становив 4,87 млрд євро. В Україні працює 88 магазини JYSK та інтернет-магазин jysk.ua. JYSK в Україні нараховує штат понад 800 співробітників.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ, зокрема,...
time icon  
  52
Усі новини ринку