Перший з початку повномасштабної війни: мережа H&M відкрила новий магазин у ТРЦ Blockbuster Mall

Перший з початку повномасштабної війни: мережа H&M відкрила новий магазин у ТРЦ Blockbuster Mall

10.05.2024 11:00
  991
Дарія Осіїк

10 травня мережа у Blockbuster Mall почав працювати новий магазин H&M. Це вже сьомий магазин бренду в Києві.

Збільшуючи кількість торгових точок, H&M продовжує забезпечувати приємний досвід покупок та пропонувати найновіший модний асортимент. У магазині в ТРЦ Blockbuster Mall буде представлений широкий вибір жіночого, чоловічого та дитячого одягу, а також лінійка для мам H&M Mama. Нова колекція одягу включає літні речі, зокрема сукні, сорочки, костюми, топи, денім, а також купальники та аксесуари. 

Новий магазин H&M розмістився одразу на двох поверхах ТРЦ Blockbuster Mall та займає загальну площу близько 2400 кв. м. Інтер’єр виконаний у новій дизайн-концепції бренду з сучасними елементами, що забезпечують функціональність простору та створюють комфортну атмосферу для шопінгу. 

Нагадаємо, з початком великої війни, H&M закрив всі магазини, а відновлення роботи почав у листопаді 2023 року. Перші торговельні точки, які відкрили двері були в столичних ТРЦ Lavina Mall і Respublika Park. Згодом поновилася робота і в київських ТРЦ River Mall, Retroville, SkyMall і Dream та у львівському ТРЦ Victoria Gardens. Магазини у ТРЦ Riviera в Одесі та ТРЦ Nikolsky у Харкові залишаються закритими.

Як пише Forbes Ukraine, за два місяці роботи у 2023 році виторг мережі склав 241,8 млн грн.

H&M засновано 1947-го у Швеції. Крім бренду H&M, компанії належать марки COS, Monki, Other Stories, Weekday, ARKET та Afound, а також мережа магазинів товарів для дому H&M Home. В Україні компанія відкрила перший магазин у 2018 році у Києві. За наступні три роки в столиці, Харкові, Одесі та Львові ритейлер відкрив ще близько десятка торговельних точок. У 2022-му H&M планувала запустити в Україні інтернет-магазин.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку