Завжди серед перших: Adidas відновив роботу чотирьох магазинів в Україні

Завжди серед перших: Adidas відновив роботу чотирьох магазинів в Україні

25.07.2022 08:30
  2485
Микола Маранчак

Великі міжнародні рітейлери поступово відновлюють роботу в Україні. Слідом за магазинами LPP відкрили свої двері чотири торговельні об’єкти Adidas.

Наразі вже працюють магазини в Житомирі, Львові та Ужгороді. Таку інформацію підтвердили RAU в німецького рітейлера спортивного одягу і товарів для спорту. Перший з них – Adidas & Reebok Дисконт-Центр Store – знаходиться у львівському СТРЦ Spartak, розташованому на вул. Гетьмана Мазепи, 1 Б. Площа магазину складає 560 кв. м. Другий – в житомирському ТЦ Global UA на вул. Київська 77. Ще два магазини відновили роботу у “стріті” – у Львові на проспекті Шевченка, 5 та в Ужгороді на вул. Петефі, 5. Також відновив роботу інтернет-магазин.

Щодо повернення до роботи у Києві, в мережі говорять, що “поки що конкретна інформація відсутня”. До російського вторгнення у столиці працювало 18 магазинів мережі, у таких форматах, як Adidas, Adidas Originals, Adidas Kids та дисконт-центр Adidas & Reebok.

Нагадаємо, німецька компанія спортивного одягу Adidas 9 березня призупинила в росії роботу інтернет-магазину, а з 14 березня і роздрібних магазинів. «Ми рішуче засуджуємо будь-яку форму насильства і солідарні з тими, хто закликає до миру», — заявила речниця Adidas. Також компанія пожертвувала 1 млн євро на благодійні організації біженцям і дітям.

Довідка. Німецька компанія Adidas – один зі світових лідерів виробництва спортивних товарів, заснована у 1924 році братами Дасслерами як Dassler. Сучасна назва з’явилася у 1948 році, після того, як брати припинили співпрацю і створили власні компанії. Адольфу створив мережу магазинів Adidas, а його старший брат Рудольф – Puma, що, до речі, також призупинила співпрацю з рф.

Читайте також

Польський рітейлер LPP відновлюю роботу усіх своїх магазинів в ТРЦ Respublika Park, DREAM і SkyMall


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку