Головна > Новини > Звіти > Оновлений ТРЦ Караван Outlet в Києві розпочне роботу 7 грудня (+фото)
Оновлений ТРЦ Караван Outlet в Києві розпочне роботу 7 грудня (+фото)

Оновлений ТРЦ Караван Outlet в Києві розпочне роботу 7 грудня (+фото)

Разом з відкриттям ТРЦ Караван Outlet на вул. Лугова, 12, почнуть свою роботу оновлені “якоря”, а також нові оператори.

Цей текст доступний також російською мовою

Про це повідомляється на офіційних ресурсах торгово-розважального центру. Масштабний проект по зміні концепції та переходу об’єкта в формат Аутлет (Outlet) розпочався 1 червня 2019 року. Загальна сума інвестицій становила близько $8 млн. Одночасно із запуском ТРЦ Караван Outlet почнуть роботу оновлені зони розваг – сімейно-розважальний центр Fly Kids і роллердром Turbo Karavan. З головних змін останнього – поява професійної спортивної рампи висотою понад 3 м, авторські трампліни і широке поле для розгону роллерів. Із заявлених fashion-орендарів в Караван Outlet з’являться LC Waikiki, Reserved, Colin’s, Levi’s, Tommy Hilfiger, Oggi, Lerros, GAP, Lacoste та інші.

На період реконцепції DCH Infrastructure & Real Estate (девелоперський напрям групи DCH Олександра Ярославського) не стали повністю закривати ТРЦ. Свою роботу продовжував гіпермаркет Ашан і частина магазинів. Один з якірних орендарів кінотеатр Multiplex відновив свою роботу в оновленому форматі вже 21 листопада. Ще раніше відкрилися магазини Алло, Люксоптика, English Home, Jasmine, Mi Xiaomi і деякі інші.

Як раніше пояснював генеральний директор DCH I&RE Данило Владов, поточний етап розвитку ринку рітейла демонструє високий попит на формат Outlet: «Частка аутлет-центрів в структурі якісних торгових площ на порівнянних ринках Європи і СНД в 2-3 рази перевищує аналогічний показник в Україні. Крім того, збільшення кількості традиційних ТРЦ в столиці формує у рітейлерів потребу в розташованому в міській межі Києва професійному торговому об’єкті для реалізації нерозпроданих колекцій основних магазинів».

Раніше повідомлялося, що закінчення робіт над об’єктом заплановано до 1 листопада 2019 року. Нагадаємо, корпоративні права керуючої компанії мережі ТРЦ Караван були придбані Олександром Ярославським в 2013 році. До осені 2016 року бізнесмен розвивав цей бізнес спільно з американськими інвестфондами Citi Venture Capital International і Apollo, потім викупив їх частки і став одноосібним власником активу. Загальна площа мережі ТРЦ Караван – Київ, Харків, Дніпро – становить близько 250 000 кв. м.

*Слідкуйте за новинами ринку в Telegram RAU

Читайте також –

Данило Владов, DCH Real Estate: Ми закономірно зацікавилися ТРЦ Respublica

Про автора
Николай Маранчак

Журналист / Head of Digital Marketing Ассоциации ритейлеров Украины

Всі статті від автора