Посилення пулу орендарів у вінницькому ТРЦ Sky Park: Sinsay, Tefal, ISEI, FAMO

Посилення пулу орендарів у вінницькому ТРЦ Sky Park: Sinsay, Tefal, ISEI, FAMO

26.08.2021 10:53
  5085
rau

Разом з реновацією ТРЦ Sky Park підсилює свій tenant-mix: вже цієї осені розпочне роботу перший у Вінниці магазин Sinsay. Наразі підписано договір і розпочато підготовку до відкриття.

Цей текст доступний також російською мовою

Про це RAU повідомили представники торговельно-розважального центру. Магазин Sinsay, що входить до групи компаній LPP Group, займе весь третій поверх ТРЦ Sky Park. Загальна площа магазину складе близько 1192 кв. м, що зробить його найбільшим магазином одягу у ТРЦ. Асортимент польського бренду включає в себе одяг, взуття, прикраси, аксесуари та косметику як для дорослих, так і для дітей.

«Конкурентна перевага нашого ТРЦ – локація в діловому та історичному центрі міста, де зручно робити шопінг усім категоріям відвідувачів: і діловим людям, і сім’ям, і молоді. Тому ми вирішили, що флагманський магазин Sinsay якнайкраще буде відповідати вимогам нашої широкої аудиторії – якісні товари за демократичними цінами. Ми розуміємо, що основою успіху ТРЦ є сильні якірні орендарі, тому ми крок за кроком будемо посилювати наш tenant-mix і надалі», – прокоментував комерційний директор ТРЦ Sky Park Станіслав Шульга.

Також пул орендарів нещодавно поповнився такими брендами як Tefal (130 кв. м, SOVA (34 кв. м), ISEI (23 кв. м) та FAMO (40 кв. м). Ще раніше в нових форматах відкрилися магазини Алло, MiStore, Ukrzoloto, Respect, Vovk, Trend, U.S. Polo Assn та ін.

Нагадаємо, ТРЦ Sky Park є найпершим професійним торгово-розважальним центром у місті Вінниця. ТРЦ відкрився 23 вересня 2006 року в самому серці міста, у його діловому та історичному центрі, поряд із мальовничим парком. Загальна площа Sky Park становить 30 000 кв. м, орендна – 20 500 кв. м. Комплекс складається з торгового-розважального центру (25 000 кв. м) та бізнес-центру (5 000 кв. м). Влітку 2018 року інвестиційна компанія Dragon Capital завершила угоду з придбання торгово-розважального центру Sky Park у Вінниці. Відтоді нова керуюча компанія Dragon Capital Property Management розпочала активний процес реновації ТРЦ: реконструкції та оновлення пулу-орендарів.

Портфель об’єктів торговельної нерухомості Dragon Capital також включає ТЦ Piramida, ТРЦ Аладдін, Smart Plaza Obolon у Києві, ТРЦ Sky Park у Вінниці та ТРЦ Victoria Gardens у Львові.

Довідка. Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює у сфері інвестицій і фінансових послуг і надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів. Компанія має більш ніж 20-річний успішний досвід прямих інвестицій в провідних виробників товарів і постачальників послуг в Україні, а також у знакові проекти житлової та комерційної нерухомості.

Управління портфелем комерційної нерухомості здійснює керуюча компанія – Dragon Capital Property Management, яка складається з команди топ-професіоналів ринку комерційної нерухомості України. На сьогодні під управлінням Dragon Capital PM знаходиться 31 об’єкт комерційної нерухомості, з них 14 об’єктів офісної нерухомості, 6 об’єктів торгової нерухомості та 11 логістичних комплексів, площею 778 тис. кв. м, що робить компанію одним із найбільших гравців ринку нерухомості в Україні.

Читайте також –

До нових небес: як оновлюється вінницький ТРЦ Sky Park та в чому унікальність нового Сільпо у ТРЦ


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку