Космо на продаж: група TAS Сергія Тігіпка купує аптечну мережу Космо

Космо на продаж: група TAS Сергія Тігіпка купує аптечну мережу Космо

22.01.2019 12:15
  1200
rau

Очікується, що операція буде завершена в першому кварталі 2019 року після отримання дозволу Антимонопольного комітету.

Про це з посиланням на прес-службу ТАС повідомляє БизнесЦензор. Фінансовим радником акціонерів Космо з продажу аптечного бізнесу виступила інвесткомпанія Atlas Advisors.

“Ми раді оголосити про чергове розширення мережі аптек ТАЅ”, – сказав генеральний директор мережі аптек ТАЅ Валерій Гудзенко. Мережа аптек ТАЅ входить до складу бізнес-групи ТАС, підконтрольної Сергію Тігіпко. Вона налічує 114 аптеки, 71 з яких розташовані в Києві. Аптечний бізнес торгової мережі Космо, підконтрольної інвестиційному фонду SigmaBleyzer, налічує 28 аптек у Києві та області. Два останні роки топ-менеджмент компанії багато часу приділяв розвитку аптечного напрямку. У підсумку, як казав голова наглядової ради мережі Космо Сергій Бартощук, в 2017-18 роках аптеки зросли від 25% до 30% в продажах.

Відмітимо, що в повідомленні мова йде тільки про фармацевтичному підрозділі Космо. Крім аптек, під цим брендом працює понад 100 магазинів товарів для краси і здоров’я в 28 містах України. Судячи з усього, група TAS не зацікавлена в їх придбанні.

Зате SigmaBleyzer явно не проти позбутися від непрофільного активу. У другій половині жовтня по ринку пішли чутки про можливе поглинання drogerie-мережі Космо одним з лідерів українського ринку товарів для краси і здоров’я – компанією Prostor.

Сума операції може скласти близько $15 млн. На SigmaBleyzer та Prostor виданню liga.net не вдалося отримати коментар, а гендиректор Космо Георгій Шейко повідомив, що рітейлер регулярно проводить переговори про продаж свого бізнесу. Купувати мережу відмовився Watsons, розповів інвестбанкір. Співвласник найбільшої мережі на ринку рітейлу парфумерії та косметики EVA Руслан Шостак повідомив, що зараз його компанія не розглядає покупку бізнесу Космо. У коментарі Retailers Сергій Бартощук відповів, що зараз компанія розмовляє про злиття з великими і дрібними гравцями. На питання, чи ведуться переговори про продаж мережі, Бартощук зазначив, що цей варіант розглядається, якщо задовольнять умови покупки.

Джерело: БизнесЦензор.

Читайте також

На всі гроші: найгучніші угоди 2018 року в рітейлі, логістиці та девелопменті


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку