Головна > Досвід > Нові формати > Кушать подано: у Києві запустили службу доставки їжі Menu.ua
Кушать подано: у Києві запустили службу доставки їжі Menu.ua

Кушать подано: у Києві запустили службу доставки їжі Menu.ua

Міжнародна компанія Menu Group, що представлена у Вірменії, Грузії та Білорусі, запустила службу доставки в Україні.

Цей текст доступний також російською мовою

Як повідомила RAU прес-служба компанії, послуга вже доступна в Києві. Протягом року сервіс планує запуститися в Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові. Працює Menu Group за принципом доставки їжі з 8:00 ранку до 1:00 ночі зі 150-ти закладів. Середній час доставки – 40 хвилин.

Тарифи на доставку Menu.ua залежать від відстані “ресторан-клієнт”: за доставку до 3 км користувач заплатить 30 грн, від 3 до 5 км – 45 грн і від 5 до 7 км – 60 грн. При цьому обмежень по районах немає – компанія доставляє їжу в межах всієї столиці.

До сервісу вже підключено понад 100 ресторанів. З усіма партнерами, як стверджують в компанії, вся робота проходить офіційно. У списку ресторанів Pesto Cafe, Pizza House, Танукі, Sushi Pizza Box, Pandabox, Contrabanda, МАМА МАНАНА, This is Pivbar, The Burger, SHASHLIKYAN та інші. Причому замовлення на доставку в додатку можна зробити одночасно з декількох ресторанів в одному кошику. Статус замовлення можна буде відстежувати за допомогою push-повідомлень: “Ресторан готує замовлення”, “Кур’єр забрав замовлення в ресторані”, “Кур’єр уже в дорозі” та ін.

Кількість кур’єрів в компанії на старті – до 100 чол (піші, вело, мото і авто). Всі співробітники служби доставки працюють офіційно і проходять інструктаж з ПДР перед виходом на маршрут. Також у компанії обіцяють страхування здоров’я (медичну та від нещасних випадків), компенсацію палива та обідів, тренінги та мотиваційну програму.

*Слідкуйте за новинами ринку в Telegram RAU

Читайте також

Сервіс доставки Glovo відкриває власні офлайнові магазини

Про автора
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *