Головна > Досвід > Маркетинг > Замість передбачень: на чеках Сільпо з’явилися цитати з фільму “Дике поле”
Замість передбачень: на чеках Сільпо з’явилися цитати з фільму “Дике поле”

Замість передбачень: на чеках Сільпо з’явилися цитати з фільму “Дике поле”

8 листопада в український прокат виходить український бойовик «Дике Поле», знятий за романом «Ворошиловград» Сергія Жадана. Сільпо до прем’єри запустило проект «мудрості Дикого Поля». 

Як повідомив рітейлер, в спецпроекті беруть участь всі супермаркети мережі Сільпо в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові та Запоріжжі. Репліки героїв фільму «Дике поле» режисера Ярослава Лодигіна з’явилися на обраних чеках супермаркетів замість звичних передбачень для покупців.

Користувачі соцмереж відразу почали ділитися фотографіями з цитатами на чеку. На одному з них написано: “Хто програв, за тим приходить податкова”.

Інші покупці виявили такі слова з фільму, як: «Дорога додому? Дорога в один кінець», а також фразу: “Правильно, дружище. Ти все вірно січеш”.

З інших цитат: “Всі, хто забуває тебе, назавжди втрачає спокій”, “Не кажіть, що я вас не попереджав”, “Життя – річ узагалі малозрозуміла”, “Хочеш жити – навчися нормально вести справи”, “Все, що нас чекає – любов і спасіння” та інші.

На офіційному Facebook фільму відмітили: “Не ставтесь занадто серйозно до порад наших героїв. Вони ж звичайні люди, як і ми з вами, іноді можуть помилятися”.

Перший офіційний трейлер фільму «Дике поле» був представлений 12 липня. Бюджет фільму склав 31 млн грн, з яких половина була виділена Держкіно. Також до фінансування фільму приєдналися компанії Київстар, неназваний фонд і ТРК Україна. Головні ролі виконали Олексій Горбунов, Олег Москаленко, Володимир Ямненко. В одному з епізодів знявся Сергій Жадан – автор оригінального роману.

Читайте також –

Камон, жартуємо за хамон: як Сільпо проводив акцію #silpololo і чого добився

Про автора
Николай Маранчак

Журналист / Head of Digital Marketing Ассоциации ритейлеров Украины

Всі статті від автора