Стабільність : Rozetka залишається в топ-5 сайтів України, a Prom втрачає позиції

Стабільність : Rozetka залишається в топ-5 сайтів України, a Prom втрачає позиції

15.10.2019 01:02
  503
Костянтин Симоненко

З приходом осені  в українців посилився інтерес до погоди та ліків.

Цей матеріал доступний російською мовою

У вересні українці продовжили активно слідкувати за новинами, що дозволило низці новинних ресурсів закріпитися у топ-25 сайтів України. Але мінливість осінньої погоди змусила користувачів частіше цікавитися погодою та ліками. Про це свідчать дані дослідження Kantar TNS CMeter.

Саме тому, наприклад, сайт Gismeteo.ua з 29-ї сходинки перемістився на 17-ту, а Tabletki.ua — з 35-ї на 25-ту. До речі, сайт sinoptik.ua зберіг свою позицію в десятці найпопулярніших сайтів України. Загалом топ-10 залишився без змін.

Водночас початок навчального року влипнув і на зростання охоплення освітніх сайтів: Edu.ua виріс з 91-ї до 23-ї сходинки. Інші освітні сайти (Znanija.com, Ukrlib.com.ua, Vshkole.com) хоч і не ввійшли в топ-25 сайтів України, але значно збільшили свою відвідуваність.

Ряд новинних сайтів навіть трохи покращив свої позиції (на один-два рівні). Особливістю вересня стало зникнення із топ-25 найпопулярніших сайтів UAnet забороненої соцмережі vk.com, яка була на 17-му місці минулого місяця. Натомість одразу на 18-тій сходинці з’явилася букмекерська контора parimatch.com.

В той же час інтернет-магазин Rozetka зумів залишитися в п’ятірці найпопулярніших сайтів України за незмінною трійкою лідерів: Google.com, Youtube.com та Facebook.com, знову пропустивши вперед Wikipedia.org. Незвачаючи на зростання охвату аудиторії Rozetka, запитів на Wikipedia було більше.

Також у вересні українці знову виявили неабиякий інтерес до сайту Aliexpress.com, який зумів за місяць покращити свої позиції із 18-ї до 16-ї сходинки. Також у топ-25 знову потрапив allo.ua – одразу на 20-ту позицію.

Довідка. Дані Kantar TNS CMeter збираються у 5000 користувачів у віці 14-70 років. Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел: на сайтах, у фреймі банерної мережі та спеціальної User-centric- панелі респондентів. Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрати даних.

Читайте також –

Rozetka обігнала Wikipedia в топ-5 найпопулярніших сайтів України у серпні 2019-го


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку