Головна > Новини > Конфликти > Зіткнення в Харкові на ринку Барабашово: чутні вибухи, горіла стела (відео)
Зіткнення в Харкові на ринку Барабашово: чутні вибухи, горіла стела (відео)

Зіткнення в Харкові на ринку Барабашово: чутні вибухи, горіла стела (відео)

У Харкові біля ринку Барабашово відбулися зіткнення підприємців і представників приватної охоронної фірми.

Цей матеріал доступний російською мовою 

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Харківської області. За словами спікера ринку Сергія Зайцева, приїхали невідомі в камуфляжі з метою демонтажу об’єктів, передає UA:Харків.

Невідомі люди застосували піротехніку і сльозогінний газ. На місці зіткнень працюють правоохоронці, намагаються врегулювати конфлікт. Тут же знаходиться і управління обласної поліції.

За даними місцевого видання Status Quo, горіла одна з рекламних стел. Були чутні звуки, схожі на постріли. Під’їзди до ринку перекриті. Найбільший житловий масив міста, Салтівка, стоїть у пробках.

За інформацією UA:Харків, в ході зіткнень постраждали четверо людей, двоє з них отримали опіки, за їхніми словами, від вибуху світло-шумової гранати. Ще 20 осіб затримали. На місце подій прибув мер міста Генадій Кернес. Його зустріли криками “ганьба!”.

Нагадаємо, з 14 лютого на ринку ТЦ Барабашово в Харкові проходить безстрокова акція протесту проти будівництва дороги через ринок: підприємці встановили протитанкові їжаки зі швелера, натягнули між ними ланцюга, розтягнули транспаранти. Вимога протестувальників – скасувати будівництво дороги і не зносити для потреб будівництва частину торгових павільйонів.

Джерело: LIga.net

Читайте також –

Торговельна нерухомість Харкова: в очікуванні масштабних ТРЦ

Про автора