Головна > Новини > RAU пропонує рітейлерам разом сформувати вимоги та пропозиції до української влади
RAU пропонує рітейлерам разом сформувати вимоги та пропозиції до української влади

RAU пропонує рітейлерам разом сформувати вимоги та пропозиції до української влади

Асоціація рітейлерів України збирає думки та ідея щодо покращення стану гравців ринку роздрібної торгівлі, щоб сформувати звернення до президента України, Кабінету міністрів, Верховної Ради, профільних міністерств та інших відомств, які впливають на сферу рітейлу.

Цей текст доступний також російською мовою

Щоб сформувати вимоги якомога точніше та повніше, Асоціація рітейлерів України проводить опитування гравців ринку роздрібної торгівлі та суміжних сфер діяльності (логістика, бізнес-послуги, девелопмент торговельної нерухомості тощо) щодо найбільш актуальних, невідкладних і критично важливих питань, які необхідно розглянути Офісу президента України, уряду країни, парламенту, профільним міністерствам та відомствам.

Пропонуємо вам надіслати питання, вимоги, пропозиції до центральної та місцевих влад України щодо стабілізації ситуації у роздрібній торгівлі та пом’якшення наслідків для компанії, які прямо чи опосередковано працюють у цій та суміжних галузях економіки. Після того, як всі ідеї та пропозиції будуть зібрані та оброблені фахівцями Асоціації, буде підготовлений офіційний лист-звернення від представників сфери роздрібної торгівлі до виконавчої та законодавчої влади України щодо вжиття невідкладних заходів для допомоги сфери рітейлу.

Вимоги, ідеї та пропозиції для включення в офіційний лист-звернення приймаються до 8 квітня 2020 року включно на електрону пошту o.kobceva@rau.ua

Читайте також

Асоціація рітейлерів України створює антикризову групу для власників і топ-менеджменту роздрібного бізнесу

Про автора