Велика угода: власник мережі магазинів ProStor купує Космо

Велика угода: власник мережі магазинів ProStor купує Космо

02.10.2019 06:26
  463
Ukrainian Retail Association

Антимонопольний комітет України надав дозвіл власнику мережі магазинів ProStor Вадиму Тугаю придбати опосередкований контроль над drogerie-рітейлером Космо.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як пише БізнесЦензор з посиланням на Інтерфакс-Україна, про це йдеться в рішенні АМКУ від 19 вересня.

Згідно з документом, розглянувши заяву уповноважених представників Вадима Тугая і низки кіпрських компаній, регулятор прийняв рішення дозволити опосередковане придбання бізнесменом контролю над компанією Giancintoco Holdings Limited. Остання, за даними Єдиного держреєстру, є учасником з часткою 100% в статутному капіталі компанії Суматра-Лтд, яка розвиває мережу парфумерно-косметичних магазинів Космо.

Відзначимо, що Суматра-Лтд працює на ринку роздрібної торгівлі парфумерії та косметики України з 1994 року, у 2000 році вона створила національну торговельну мережу товарів для краси, здоров’я і сім’ї Космо. Станом на вересень 2019 року вона налічувала 104 торгових точки в 27 містах країни зі складом в Броварах Київської області. Чистий збиток компанії в 2018 році скоротився на 24,6% і склав 58,9 млн грн, виручка зросла на 18,5 – до 1,85 млрд грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що власники мережі Prostor почали переговори про покупку конкурента – мережі Космо – в 2018 році, сума угоди оцінювалася в $15 млн. Якщо угоду буде підписано, Prostor вийде на друге місце за кількістю торговельних точок в Україні в сегменті магазинів з продажу парфюмерно-косметичної продукції після мережі EVA.

Читайте також –

Фабрика краси: топ-5 мереж України, що продають товари для краси та здоров’я


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку