У ТРЦ Lavina Mall чергова зміна керівництва: Дмитро Мунтян йде з компанії

У ТРЦ Lavina Mall чергова зміна керівництва: Дмитро Мунтян йде з компанії

02.08.2018 08:05
  819
Виктор Нагорский

Директор найбільшого в Україні ТРЦ Lavina Mall має намір покинути компанію. Його місце може зайняти колишній депутат Вінницької облради від Партії регіонів Дмитро Лашин.

Read in English

Про це RAU розповіло джерело в брокерській компанії, знайоме з ситуацією в ТРЦ. Інформацію про звільнення з компанії підтвердив і сам Дмитро Мунтян. За його словами, причиною такого рішення стало різне бачення подальшого розвитку проекту з власником об’єкта.

«Не зійшлися з власником в поглядах на основоположні принципи спільної роботи і оцінці коротко- і середньострокових перспектив розвитку ТРЦ», – пояснив директор Lavina Mall, зазначивши, що він має намір завершити передачу справ новому керівникові до 10 серпня.

Голова правління компанії Mandarin Plaza (власник ТРЦ Lavina Mall) Олександр Черницький так прокоментував новину: “Будівля унікальна і дуже велика. Багатофункціональні процеси на величезній території. Проходить нормальний процес притирання фахівців. Будемо пробувати іноземну команду”.

Нагадаємо, Дмитро Мунтян прийшов в ТРЦ Lavina Mall в квітні 2018 року на посаду першого заступника директора компанії, а вже на початку травня був призначений керівником ТРЦ. До цього топ-менеджер займав пост директора з розвитку в компанії Мультиплекс-Холдинг, що керує найбільшою в Україні мережею кінотеатрів Multiplex.

Коментуючи подальші кар’єрні плани, Дмитро зазначив, що остаточно з новим місцем роботи ще не визначився. «Ринок живий, вже надійшли пропозиції. Точно не планую повертатися в сферу кінотеатрів. Більшою мірою розглядаю рітейл або девелопмент», – сказав Мунтян.

Що стосується нового керівника ТРЦ Lavina Mall, то за даними джерел RAU на ринку, ним може стати колишній депутат Вінницької облради від Партії регіонів Дмитро Лашин. Згідно з інформацією на його сторінці в соціальній мережі Facebook, раніше він також працював у Вінницькій міськраді та Міністерстві регіонального розвитку та будівництва України, а останнім місцем роботи значиться держпідприємство Київдіпротранс.

У відкритих джерелах також міститься інформація, що Лашин раніше займав різні керівні посади в вінницькому КП «Подільський туристично-інформаційний центр» та вінницькому інженерно-будівельному управлінні Міністерства оборони. Освіту Лашин отримав в Київському національному торговельно-економічному університеті за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Також закінчив Вінницький національний технічний університет.

Слід зазначити, що зміни керівництва в ТРЦ Lavina Mall відбуваються на подив часто. Дмитро Лашин може стати вже п’ятим керівником ТРЦ за останній рік. До Мунтяна посаду директора ТРЦ також займали Дмитро Грільберг, Діана Букатова і Юрій Михайленко.

Довідка. ТРЦ Lavina Mall – найбільший в Україні торгово-розважальний центр, орендною площею близько 115 000 кв. м. Об’єкт, розташований на вул. Берковецькій, 6д в Києві, був відкритий для відвідувачів в грудні 2016 року. У складі ТРЦ також працює найбільший в країні критий парк атракціонів Galaxy загальною площею понад 19 000 кв. м. Власником торгового центру є бізнесмен Вагіф Алієв.

Читайте також –

Лавіна в заставі: Вагіф Алієв взяв кредит, передавши Lavina Mall в іпотеку


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ, зокрема,...
time icon  
  53
Усі новини ринку