Новини логістики та e-commerce: банкрутство ІнТайм, співпраця Kasta і Justin, Raketa у всіх містах-мільйонниках та інше

Новини логістики та e-commerce: банкрутство ІнТайм, співпраця Kasta і Justin, Raketa у всіх містах-мільйонниках та інше

03.03.2020 08:10
  583
Костянтин Симоненко

Інтернет-аукціон eBay Inc оцінили в $30 млрд, Justin розширив коло партнерів за рахунок Kasta і сервісу оголошень IZI.ua, Poster інтегрується з Uber Eats і багато іншого

Цей матеріал доступний російською мовою

Біржовий оператор ICE запропонував купити eBay за $30 мільярдів

Біржовий оператор Intercontinental Exchange Inc. (ICE) запропонував купити найбільший в світі інтернет-аукціон eBay Inc. Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на інформовані джерела. Як повідомляє БізнесЦензор, це вже повторна пропозиція. Попередні переговори виявилися безрезультатними.

Ринкова вартість eBay перевищує $28 млрд і, з урахуванням премії, яку повинна запропонувати ICE щоб зацікавити компанію, сума угоди може перевищити $30 млрд, пише WSJ. За даними її співрозмовників, ICE цікавиться, головним чином, ключовим бізнесом eBay – її інтернет-майданчиком, а не підрозділом, продаж якого розглядає eBay. Раніше повідомлялося, що eBay оцінює можливість продажу бізнесу по рекламі товарів і послуг, що продаються на її майданчику, вартість якого може складати близько $10 млрд.

eBay Inc. управляє платформою, де свої товари можуть запропонувати продавці будь-якого масштабу. Компанія заснована в Сан-Хосе, Каліфорнія, в 1995 році. Майданчик об’єднує мільйони продавців і покупців, обсяг продажів в IV кварталі 2019 року склав $23,3 млрд.

Інтернет-гіпермаркет Kasta і поштовий оператор Justin оголосили про старт співпраці

Як повідомили RAU в прес-службі компанії, команда Kasta постійно працює над поліпшенням клієнтського досвіду в частині логістики, щоб зробити онлайн-шопінг бездоганним. Поштовий оператор Justin активно розвиває інфраструктуру і розширює спектр сервісних продуктів, використовуючи високотехнологічні рішення.

Співпраця дозволить Kasta.ua розширити географію точок видачі посилок, оскільки Justin на даний момент налічує понад 500 відділень по всій Україні. Важливо відзначити, що понад 150 відділень формату OSR (Online Service Retail) Justin обладнані примірочними, а це особливо важливо для клієнтів Kasta, які в 70% випадків купують товари категорії «Одяг та взуття». Детальніше про це читайте тут.

IZI.ua запускає безкоштовну доставку по Україні

З 24 лютого 2020 року, кожен, хто купує і оплачує товари онлайн в сервісі оголошень IZI.ua, зможе отримати доставку безкоштовно через поштового оператора Justin. І так цілий місяць.

“Ми хочемо, щоб люди більше купували один у одного в інтернеті та економили свій час і гроші. Але часто доставка могла коштувати 80% ціни товару і покупка була вже не такою вигідною. Тому ми зробили акцію з безкоштовною доставкою. Можливо, ми продовжимо її на кілька місяців”, – прокоментував CEO IZI.ua Андрій Здор.

В середньому на одну покупку на IZI.ua витрачають 250 грн. Але більше 517 000 оголошень (20%) – це товари вартістю до 100 грн. За доставку замовлень по Україні платять близько 80 грн.

В Україні працює 550 відділень Justin. Найбільше – в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Запоріжжі та Дніпрі.

Логістичний оператор Інтайм – на межі банкрутства

За інформацією порталу MC.today, один з найбільших гравців ринку логістичних послуг України – компанія ІнТайм – зіткнулася з фінансовими і організаційними проблемами і готується до закриття. Як пише видання, перші повідомлення про проблеми з доставкою посилок і грошових переказів, зроблених через службу Інтайм почали з’являтися «кілька тижнів тому». В кінці лютого ці повідомлення – пости на форумах і в соціальних мережах – стали вже масовими.

При цьому сама компанія або повністю ігнорувала запити, або відповідала тільки на частину звернень. Телефони гарячих ліній не відповідали, як і телефони центрального офісу, питання в соціальних мережах Інтайм також залишалися без відповіді. Єдине більш-менш офіційне повідомлення від логістичної компанії на її сайті датується 28 лютого, де говорилося про технічний збій інформаційної системи. Детальніше про цей випадок читайте тут.

Сервіс замовлення їжі Menu.ua запустився в Дніпрі. Доставка безкоштовна

Сервіс доставки їжі з ресторанів Menu.ua почав роботу в Дніпрі. Покриття – всі райони міста. Доставка можлива з 8:00 ранку і до 01:00 ночі за допомогою сайту або мобільного додатку. Середній час доставки – 45 хвилин. До платформи підключено вже більше 30-ти закладів, серед яких KFC, Mister Cat, Rock & Roll, InstaFood, Om Nom Nom, Tasty Sushi, Артпіцца та ін. Кількість ресторанів буде збільшуватися щодня. Доставку обіцяють безкоштовну для всіх. Дніпро став другим містом присутності Menu.ua в Україні після Києва. В цьому році сервіс обіцяють запустити також в Харкові, Одесі та Львові.

Uber Eats інтегрується з Poster і починає роботу в Харкові

Хмарна система автоматизації для закладів Poster оголосила про інтеграцію з сервісом Uber Eats. Тепер українські ресторатори зможуть переглядати та обробляти замовлення від Uber Eats в своїй системі обліку, а не перебивати дані з планшетів служби доставки вручну.

“Дані будуть синхронізуватися автоматично. Завдяки цьому, середній час оформлення одного замовлення доставки скоротиться в середньому в 2-3 рази. Це перша інтеграція Uber Eats з системою обліку в Україні”, – говорить Родіон Єрошек, співзасновник і CEO Poster.

Довідка. Poster – хмарна система автоматизації для кафе, ресторанів і магазинів. Одна POS-система вирішує всі питання: онлайн-каса, склад, фінанси, аналітика, CRM. Компанія заснована на початку 2013 року. Послугами компанії користуються 11 000 бізнесів в 90 країнах світу.

Тим часом сервіс доставки їжі Uber Eats почав роботу в Харкові з 20 лютого. В середньому доставка займе 40 хвилин, і в міру розвитку сервісу в місті, час буде скорочуватися. Партнерами Uber стали вже понад 40 харківських ресторанів. Зона покриття доставки на етапі запуску буде включати в себе центральну частину міста, а також Холодногорский район, де сервіс буде доступний з 10:00 до 22:00, сім днів на тиждень. Вартість доставки складе 40 грн без обмежень по сумі мінімального замовлення. З моменту свого запуску в Києві рік тому, Uber Eats запустився також у Львові та Одесі і на даний момент тісно співпрацює з більш ніж 800 партнерами-ресторанами.

Zakaz.ua почав співпрацю з рітейлером Таврія В

З 25 лютого користувачі сервісу доставки продуктів Zakaz.ua в Харкові отримали можливість купувати товар в ще одній мережі супермаркетів – Таврія В. Як повідомляє прес-служба Zakaz.ua, поки для замовлень є понад 15 000 найменувань продовольчих та непродовольчих товарів. Протягом наступних кількох місяців асортимент продовжить поповнюватися новими продуктами.

Поки Zakaz.ua працює в Харкові на базі одного магазину Таврія В, який знаходиться на проспекті Гагаріна, 30. Мінімальна вартість доставки складає 69 грн і здійснюється в усі райони міста. Протягом 2020 року планується підключати не тільки супермаркети цієї мережі, а й інших локальних гравців.

Український сервіс Raketa вже працює у всіх містах-мільйонниках

Замовити безкоштовну доставку їжі тепер можна в Києві, Дніпрі, Львові, Харкові та Одесі. Як повідомила RAU прес-служба компанії, Одеса стала п’ятим містом, в якому їжу з кафе і ресторанів доставляють безкоштовно. Сервіс доставки Raketa покрив всі п’ять українських міст-мільйонників, а до кінця 2020 року буде доступний в більшості обласних центрів.

На старті замовити доставку в Одесі можна майже з півсотні закладів, розташованих в центральній частині міста. Протягом місяця послуги Raketa будуть надаватися в тестовому режимі. За цей час перелік ресторанів і покриття планується суттєво розширити. У місті вже працюють близько 100 кур’єрів (пішки / вело / мото / авто). Заявлений час доставки – до 60 хвилин, вартість послуги для клієнта – 0 грн.

Щоб скористатися доставкою Raketa досить мати Android або iOS пристрій і встановити однойменний додаток. При його запуску у клієнта відображається меню ресторанів-партнерів, розташованих в радіусі 3 км, замовлення з яких може бути доставлено менш ніж за годину.

Meest поділився планами на майбутнє

Засновник глобальної групи компаній Meest Ростислав Кисіль в інтерв’ю RAU розповів про те, що чекає логістичний ринок в Україні, які інновації впроваджує компанія і в якому напрямку планує розвиватися. Станом на початок 2020 року працює понад 2500 відділень Meest в Україні і 1600 почтоматів. Планується в поточному році відкрити ще 3500 пунктів прийому посилок. Крім того, компанія виводить на ринок продукти і послуги, аналогів яким досі немає у інших компаній в Україні.

Meest може забезпечити доставку з AliExpress товару, який буде коштувати на 30-40% дешевше, ніж якби клієнт замовляв його сам. Для цього був створений сервіс Meest China Shop, через який українські клієнти отримують доступ до китайських маркетплейсів, які не мають прямої доставки в Україну і орієнтовані тільки на внутрішній ринок Китаю. Товари там значно дешевше, ніж на AliExpress.

Схема проста: клієнт замовляє товар на сайті meest-shop.com, його купують у китайського постачальника ідоставляють на склад Meest в Гуанчжоу. Далі формують посилку і відправляють в Україну. Крім того, сервіс myMeest дозволяє в електронному кабінеті купувати товари в США, Європі і КНР, а потім замовити доставку в Україну. При необхідності різні посилки одному адресату можна об’єднати в одну. У кожній країні, де представлена ​​компанія, є власні логістичні хаби.

Читайте також наш попередній огляд –

Новини логістики та e-commerce: платіжні послуги Rozetka і Нова пошта, новий формат Ашан, інтернет-магазин Фокстрот та інше


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку