Новини ТРЦ: Aladdin, Respublika Park, Остров, Нептун, Retail Park Bucha та інші

Новини ТРЦ: Aladdin, Respublika Park, Остров, Нептун, Retail Park Bucha та інші

20.12.2021 07:45
  1037
Микола Маранчак

Результати перших тижнів роботи ТРЦ Respublika Park, відкриття другої черги ТРЦ Остров в Одесі та Retail Park Bucha в Київській області, оновлення ТРЦ Караван в Харкові й інші новини комерційної нерухомості.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Результати перших тижнів роботи ТРЦ Respublika Park

Як повідомила RAU прес-служба Respublika Park, вже першого дня, 12 листопада, один із найбільших в Україні та Європі торгово-розважальних центрів прийняв 64 000 людей, за три дні показник відвідуваності вже сягнув 240 000. Але цікавість українців до нового молу не спадає, і за підсумками першої десятиденки ця цифра зросла до 550 000 осіб.

До початку грудня в ТРЦ відкрилося 72% майданчиків (Respublika Park відчинила двері з наповнюваністю 61%). Упродовж перших двох тижнів, крім вже відкритих, розпочали роботу магазини Cropp, Sinsay, Colins, Walker, Stem, Sandalini, Pandora, TOUS, Under Armour, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Gant, Lacoste, Arber, Zifferblat, Chin Chin, Марафон, EVA Beauty та інші.

В Харкові почав роботу оновлений ТРЦ Караван

Разом з відкриттям ТРЦ Караван на вул. Героїв Праці, 7, почали свою роботу оновлені “якоря”, а також нові оператори. Про це повідомляється на офіційних ресурсах торгово-розважального центру. Масштабний проект з оновлення фасадної частини та інтер’єрів ТРЦ розпочався 29 травня 2021 року. Загальна сума інвестицій становить близько $9,5 млн.

Серед операторів ТРЦ – один з найбільших в Україні Eldorado з торговою площею 2000 кв. м, великоформатний Фокстрот (1400 кв. м), магазини техніки Цитрус, Алло та Apple Room. Також розширена пропозиція від операторів «доступної моди»: свої двері для відвідувачів вже відчинив міжнародний fashion-гігант DeFacto, для якого це перший магазин у Харкові. Також приєднаються данський мультибренд Brands Seller Megastore, гравець сегменту взуття FLO, українські бренди VOVK, Famo та деякі інші. На 30-50% збільшились площі магазинів LC Waikiki, Calvin Klein і McDonald’s.

В рамках реконструкції була демонтована льодова арена, за рахунок якої площу фуд-корту збільшили на 65%. Нове зонування дозволяє їй виступати в ролі своєрідного коворкінга – для відвідувачів тут працюватимуть автоматичні камери схову речей, акустичні кабіни для дзвінків, станції підзарядки гаджетів та інше.

У ТРЦ Aladdin відкриється спортивний простір Apollo Next

ТРЦ Aladdin підсилює свій tenant-mix новим спортивним комплексом Apollo Next. Вже підписано договір між компанією Dragon Capital Property Management та Fozzy Group, і триває активна підготовка до відкриття. Спортивний комплекс відкриється для відвідувачів вже у березні 2022 року.

Fozzy Group, одна з найбільших торгово-промислових груп України, у вересні 2021 року відкрила свої перші спортивні клуби Apollo Next. Як запевняє компанія, вони являють собою високоякісний, технологічний спортивний простір з демократичними цінами та особливим підходом до кожного відвідувача. Тепер всі переваги Apollo Next будуть доступними і для мешканців Позняків. Загальна площа клубу складе 1378 кв. м на мінус першому поверсі ТРЦ Aladdin.

В Одесі відкрилася друга черга ТРЦ Остров

Офіційне відкриття другої фази торгово-розважального центру Остров, розташованого в самому центрі Одеси на вулиці Новощепний ряд, 2, відбулося 26 листопада 2021 року. Як повідомили RAU у компанії Cushman & Wakefield – ексклюзивному брокеру ТРЦ – договори оренди підписані з продуктовим супермаркетом Сільпо (2463 кв. м), fashion-рітейлером LC Waikiki (1611 кв. м), дитячим розважальним центром FLY KIDS (4000 кв. м), магазином товарів для дітей Чудо Острів (608 кв. м), Librarium (637,8 кв. м), спортивною мережою Sportmaster (1489 кв. м) та іншими.

Загальна площа проекту ТРЦ Остров – 70100 кв. м, орендна – 37 800 кв. м. Загальна площа другої фази становить 30 700 кв. м, а орендна – 16 043 кв. м. Концепція торгового центру – чітка сегментація, яка передбачає розміщення на кожному поверсі певної групи товарів.

Відкриття Retail Park Bucha в Київській області

12 грудня у місті Буча Київської області відкрився новий торгівельний центр Retail Park Bucha. Орендна площа об’єкту склала 13 200 кв. м. Серед орендарів: АТБ площею 1300 кв. м у новому «чорному» форматі, магазин товарів для дому та затишку JYSK площею 1500 кв. м, супермаркети техніки та електроніки Фокстрот (1300 кв. м) і Comfy (1250 кв. м), а також Лео Кераміка (930 кв. м), магазин – точка видачі інтернет-замовлень Rozetka на 250 кв. м, fashion-рітейлер Sinsay на 1250 кв. м. Також будуть дрібніші оператори: Prostor, Аптекарь, Укрзолото, Master Zoo, відділення Нова пошта, мультибрендовий магазин для рибалки Black Marlin, URBAN оптика, хімчистка тощо. Парковка розрахована на 210 машиномісць.

Новий ТРЦ Нептун в Чорноморську

3 грудня у центрі Чорноморська, на місці знесеного кінотеатру Нептун, в тестовому режимі почав роботу ТРЦ Нептун. Як повідомляє міський портал Чорноморська, вже через півтора року, згідно з проектом, це буде триповерхова будівля з торговими павільйонами, дитячим розважальним центром і кінотеатром. Кінотеатр включатиме два зали на 290 місць. Один із залів буде обладнаний технологією IMAX. Наразі в торговому центрі працюють супермаркет преміум-класу Santim, магазини Фокстрот, Цитрус, MaNeKen та інші.

Читайте також –

Новини ТРЦ: Respublika Park, Blockbuster Mall, Forum Lviv, Gulliver, Victoria Gardens та інші


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку