Головна > Економіка > Держава > Заява Спортмастер Україна: компанія відкидає звинувачення
Заява Спортмастер Україна: компанія відкидає звинувачення

Заява Спортмастер Україна: компанія відкидає звинувачення

У компанії Спортмастер Україна заявили, що “потрапляння в список санкцій РНБО її материнської компанії Sportmaster Operation Pte.Ltd (Сінгапур) є не аргументованим і помилковим, що викликає багато питань”.

Цей текст доступний також російською мовою

Про це RAU повідомили в компанії. Про те, що сінгапурська компанія Sportmaster Operation Pte.Ltd була включена до списку санкцій за рішенням РНБО, стало відомо з Указу президента України від 19 лютого 2021 року.

Згідно з указом, на три роки відносно сінгапурської Sportmaster Operations Pte. Ltd вводиться повна заборона торгових операцій, транзиту ресурсів, польотів і перевезень по території України. Також заборона введена на ввезення продукції безпосередньо Sportmaster Operation Pte.Ltd (Сінгапур) або із залученням представників іноземних держав і застосовуються санкції щодо запобігання виведенню капіталів за межі України.

Як стверджують в компанії, це не відноситься до української компанії ТОВ «Спортмастер Україна». Приводів і підстав для обмеження господарської діяльності немає, указ вимагає пояснень, оскільки відповіді на таке рішення РНБО «поки не можуть дати навіть провідні юристи України». Наводимо повний текст заяви компанії.

“Шановні колеги, представники ЗМІ та дорогі наші споживачі.

Ми, колектив Спортмастер Україна, висловлюємо щиру подяку нашим клієнтам і колегам за слова підтримки нашій материнській компанії Sportmaster Operation Pte.Ltd. Наша компанія за роки існування відкрила більше 150-ти магазинів, включаючи магазини Sportmaster, франчайзингову структуру Columbia, Sportlandia і Weekender практично у всіх регіонах країни. Це вибір понад 10 мільйонів чоловік щорічно.

У рамках корпоративної соціальної відповідальності компанія Спортмастер Україна спільно з Асоціацією “Спортивна індустрія України” бере участь у програмах та спонсорстві параолімпійської збірної України, а також є партнером низки спортивних федерацій, у тому числі федерацій біатлону, футзалу, настільного хокею.

Компанія багато років є великим платником податків, і з кожним роком збільшує кількість робочих місць на ринку праці України (на даний момент їх близько 1500).

Спортмастер Україна працювала і буде продовжувати працювати виключно в правовому полі і немає приводів і підстав для обмеження господарської діяльності.

Прецедент включення Sportmaster Operation Pte.Ltd в санкційний список є не аргументованим і безпідставним, що викликає багато питань, відповіді на які поки не можуть дати навіть провідні юристи України”.

Нагадаємо, група компаній Sportmaster займає третє місце в Європі і входить в топ-10 світових спортивних мереж по обороту. У країнах присутності мережа налічує понад 500 торгових точок, а також понад 230 франчайзингових магазинів таких брендів, як Columbia, Sportlandia, Skechers, Weekender.

Компанія Спортмастер утворена в пострадянський період братами Миколою і Володимиром Фартушняк, уродженцями міста Кривий Ріг. Вони ж і відкрили в 1996 році представництво в Києві. Кінцевими бенефіціарами “Спортмастер-Україна” з частками 30,79% на кожного є брати Фартушняк, а також їх партнер Олександр Михальський. У всіх в держреєстрі вказано громадянство Мальти і адреса проживання в Швейцарії.

Читайте також –

Людмила Книш, СЕО Sportmaster Ukraine: Активно готуємося до відкриття магазинів

 

Про автора
Николай Маранчак

Deputy Editor in Chief RAU

Всі статті від автора